1. Головна
  2. Новини
  3. Біля «Епіцентру», який будують у Ковелі, облаштують парковку на 91 авто

Біля «Епіцентру», який будують у Ковелі, облаштують парковку на 91 авто

У Ковелі на вулиці Володимирській, на перетині з вулицею Варшавською, триває масштабне будівництво гіпермаркету національної мережі торгових центрів «Епіцентр». Тут продаватимуть матеріали для будівництва та ремонту, інвентар господарського призначення для дому, саду та городу, меблі та побутову техніку, товари для оздоблення житла у форматі «від і до». Завершити спорудження об'єкта планують до кінця літа 2019 року.

Для зручності покупців біля об'єкту торгівлі збудують майданчик для паркування автомобілів на 91 машиномісце. Про це йдеться у повідомленні про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації, розміщеному на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Зміни до детального плану території стосуються земельної ділянки площею 1,6835 га, яка перебуває у приватній власності (належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К») для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Проектом уточнюється площа забудови торгового комплексу і його транспортне обслуговування.

Площа забудови об’єкта торгівлі складатиме 5320,0 кв.м, площа мощення - 10372,7 кв.м, площа озеленення – 1142,3 кв.м. Для належного обслуговування торгового комплексу передбачається влаштування майданчика для паркування автомобілів на 91 машиномісце.

Детальна інформація за посиланням: http://www.kovelrada.gov.ua/news-7719.html


#Новобудова #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Показали як виглядатиме «Парковий квартал» у Ковелі після здачі в експлуатацію ВІДЕО

Показали як виглядатиме «Парковий квартал» у Ковелі після здачі в експлуатацію ВІДЕО
Житловий комплекс зводить Будівельна компанія «Інвестор». Перший будинок уже заселений, другий – збудований, виконують внутрішні роботи. Почалося будівництво та продаж квартир у третьому будинку.