1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському та Шацькому районах рибоохоронний патруль затримав браконьєрів

У Ковельському та Шацькому районах рибоохоронний патруль затримав браконьєрів

15 та 16 липня 2019 року інспектори Волинського рибоохоронного патруля здійснили черговий рибоохоронний рейд. Захід проведено на території Шацького та Ковельського районів Волинської області. Повідомляється на сторінці рибоохоронного патруля у Фейсбук.

Так, 15 липня було зафіксовано сім фактів незаконного збуту водних біоресурсів на ринках Шацького району. Порушники здійснювали продаж риби без дозвільних документів. Зокрема, у громадян було вилучено близько 23 кг риби. На осіб складено адмінпротоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Наступного дня в ході рибоохоронної роботи на одному з ринків Ковельського району було виявлено громадянина, який здійснював продаж незаконних знарядь лову. Зокрема, у чоловіка вилучено риболовецьку сітку. На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП.

Згодом рейдова група викрила порушника, який здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову - двома риболовецькими сітками. Він рибалив на території оз. Світязь (Шацький національний парк), поблизу с. Світязь Шацького району Волинської області. У сітках браконьєра знаходилась така кількість риби: лин – 5 екз., окунь – 5 екз., плітка – 3 екз. Збитки, завдані водним біоресурсам, склали 2 250 грн.

На особу оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди.

- Закликаємо громадян не підтримувати браконьєрів, купуючи у них рибу, невідомого походження та невстановленої якості. Нагадуємо, що порушення згідно порядку збуту водних біоресурсів тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн. Якщо ж такі дії вчинені щодо об’єктів, занесених до Червоної книги України, або таких, що перебували на території природно-заповідного фонду, то розмір штрафу сягає від 1 700 до 4 250 грн, - повідомив заступник начальника управління-начальник відділу ОВБР «Рибоохоронний патруль» Сергій Починок.#РибоохороннийПатруль #Риболовля

Коментарі

Читайте також