1. Головна
  2. Новини
  3. За півроку бюджет міста Ковеля позапланово отримав понад 11 млн грн

За півроку бюджет міста Ковеля позапланово отримав понад 11 млн грн

Депутати міської ради готуються до сесійного засідання, яке відбудеться 25 липня. Сьогодні на засіданні постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів розглянуто 10 питань порядку денного. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Про підсумки виконання бюджету за І півріччя 2019 року інформувала начальник фінансового управління Валентина Романчук.

Вона повідомила, що за 6 місяців досягнуто перевиконання. Позапланово місто отримало майже 11 млн 200 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року власні надходження загального фонду збільшились в 1,3 рази, в сумі - на 47 млн 416 тис. грн.

Спостерігається позитивна динаміка порівняно з відповідними минулорічними показниками з усіх основних видів доходів загального фонду бюджету, крім податку на прибуток підприємств комунальної власності та акцизного податку.

У звітному періоді забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ. Своєчасно і в повному обсязі здійснено оплату за енергоносії.

Депутати рекомендували взяти інформацію до відома.

Також на засіданні комісії розглянуто і зміни до бюджету. У зв’язку із збільшенням обсягу доходів, з’явився додатковий ресурс для забезпечення необхідних видатків, у яких назріла потреба.

Зокрема, для виконання робіт з будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів комунального господарства міста з міського бюджету виділяється ще 3 млн 600 тис. грн. Ці кошти будуть використані на реконструкцію вул. Відродження, будівництво каналізації на вул. Драгоманова, систем електропостачання на вул. 22 січня.

На різноманітні господарські потреби майже півмільйона отримають освітяни. Також буде профінансовано уся необхідна за процедурою документація для здійснення капітального ремонту фасаду Палацу учнівської молоді.

Грошова підтримка буде забезпечена і спортсменам. Зокрема, виділяються кошти на участь команди ФЦ «Ковель-Волинь» у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд, проведення фізкультурно-оздоровчих заходів у нашому місті.

Не залишені поза увагою і звернення від МТМО. Медики надаються кошти на придбання необхідних препаратів та здійснення ремонтних робіт у закладах охорони здоров’я.

Валентина Романчук також зазначила, шо Ковель отримав 1 млн 410 тис. грн з державного бюджету на соціально-економічний розвиток міста. Їх більшість буде спрямовано на заміну віконних конструкцій у навчальних закладах, а 310 тис. грн - на ремонт відділення анестезіології у лікарні.


#МіськийБюджет #Депутати #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

У Ковелі оголошено конкурс на кращий бізнес-проект у сфері малого та середнього підприємництва

У Ковелі оголошено конкурс на кращий бізнес-проект у сфері малого та середнього підприємництва
Автори найкращих бізнес-ідей отримають грошову винагороду. Документи приймаються до 23 серпня 2019 року. Нагородження переможців відбудеться до Дня підприємця (1 вересня 2019 року).