1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі урочисто зустріли чемпіонів світу з пара пауерліфтингу Ксенію Токар та Дениса Остапука

У Ковелі урочисто зустріли чемпіонів світу з пара пауерліфтингу Ксенію Токар та Дениса Остапука

Сьогодні заступник міського голови Ігор Прокопів та головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту Дмитро Рижко, батьки, представники ГО “Спарта” зустріли на вокзалі чемпіонів світу з пара пауерліфтингу, які повернувся зі змагань до рідного Ковеля. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Нагадаємо, що у столиці Казахстану Нур-Султан проходив чемпіонат світу, участь у якому взяли спортсмени-паралімпійці з 78 країн. Серед переможців — ковельчани Денис Остапук та Ксенія Токар.

Ігор Ярославович привітав Дениса та Ксенію, а також їх тренера Валерія Дружиновича з черговим успіхом, побажав і надалі натхнення та подальших перемог.

Довго не відпускали спортсменів рідні, друзі, які чекали їх на пероні. Незважаючи на втому після далекої дороги, Денис Остапук та Ксенія Токар радо ділилися враженнями від перебування в Казахстані та розповіли, як нелегко їм дісталась перемога.

Нагадаємо, що перший день змагань став «золотим» для наших юних паралімпійців. Двічі в залі спорту піднімався прапор України і звучав гімн на честь вихованців Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт» Дениса Остапука та Ксенії Токар. Вони виступали в програмі першості світу (атлети до 20-ти років).

Денис блискуче виступив у ваговій категорії до 59 кг. Його «золотий» результат - 118 кг, і як назвали журналісти чемпіонату – це була дуже емоційна перемога.

А вже через три години другу золоту медаль в скарбничку нашої збірної додала Ксенія Токар (Ксенія - атлетка на візку). Їй не було рівних у категорії спортсменок до 41 кг. Її «золотий» результат - 60 кг.

Ксенія та Денис не збираються зупинятись на досягнутому і уже розпочинають підготовку до чергових змагань.


#Пауерліфтинг #Інваспорт

Коментарі

Читайте також

Переможниця Кубка світу, чемпіонка Європи Ксенія Токар з Ковеля отримуватиме стипендію Президента України

Переможниця Кубка світу, чемпіонка Європи Ксенія Токар з Ковеля отримуватиме стипендію Президента України
Учениця ЗОШ №8, яка має високі досягнення у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, цьогоріч стала майстром спорту міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату.

У Дениса Остапука - золота та бронзова медалі, Ксенія Токар - бронзова призерка кубка світу з пара-пауерліфтингу

У Дениса Остапука - золота та бронзова медалі, Ксенія Токар - бронзова призерка кубка світу з пара-пауерліфтингу
Три нагороди для збірної України здобули ковельчани на змаганнях, що відбулися в м. Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату.