1. Головна
  2. Публікації
  3. Тег: Інваспорт

Публікації за тегом: Інваспорт

У мережі показали весільні фото чемпіона України з пауерліфтингу та вихованки Ковельського відділення центру «Інваспорт»

Вітання, адресоване молодятам Максиму Бондаренку та Богдані Дубовик, розмістили на сторінці Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

У Ковелі в Заслуженого тренера України Валерія Дружиновича викрали автомобіль

ВАЗ 2101 червоного кольору знаходився біля будинку у центрі міста. Просять усіх, хто може володіти інформацією щодо місця знаходження автомобіля, повідомити за вказаним номером телефону.

Готуються до Паралімпіади та весілля: ГО "Спарта" м. Ковеля - "кузня кадрів" чемпіонів-паралімпійців ВІДЕО

Вихованці Заслуженого тренера України Валерія Дружиновича за 30 років діяльності клубу не лише досягають вагомих спортивних результатів, а й знаходять нових друзів та кохання.

Ковельчанка Ксенія Токар стала володаркою Кубка світу з пара пауерліфтингу

Участь у змаганнях, що відбулися у Манчестері, взяли 117 спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату з 26 країн світу. 18-річна Ксенія посіла І-е місце у ваговій категорії до 41 кг.

Двоє ковельчан-веслувальників вибороли ліцензії на Паралімпійські ігри 2020 року

Команду України на чемпіонаті світу з академічного веслування серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору представляли вихованці Ковельського відділення ОДЮСШІ центру «Інваспорт» Дмитро Герез та Станіслав Самолюк.

Ковельчани, чемпіони світу з пара пауерліфтингу отримали премію від Благодійного фонду Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна"

Ковельчани, чемпіони світу з пара пауерліфтингу отримали премію від Благодійного фонду  Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна"
Нагадаємо, що вихованці Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт» Ксенія Токар та Денис Остапук здобули золоті медалі на чемпіонаті світу, участь у якому взяли паралімпійці з 78 країн.

У Ковелі урочисто зустріли чемпіонів світу з пара пауерліфтингу Ксенію Токар та Дениса Остапука

Нагадаємо, що на змаганнях у Казахстані двічі піднімався прапор України і звучав гімн на честь вихованців Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт», які вибороли золоті нагороди серед юніорів.

Переможниця Кубка світу, чемпіонка Європи Ксенія Токар з Ковеля отримуватиме стипендію Президента України

Учениця ЗОШ №8, яка має високі досягнення у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, цьогоріч стала майстром спорту міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату.

У Дениса Остапука - золота та бронзова медалі, Ксенія Токар - бронзова призерка кубка світу з пара-пауерліфтингу

Три нагороди для збірної України здобули ковельчани на змаганнях, що відбулися в м. Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату.

Ксенія Токар стала майстром спорту міжнародного класу з пауерліфтингу серед атлетів з порушенням опорно-рухового апарату

Посвідчення спортсменці - чемпіонці України, чемпіонці Європи серед юніорів, срібній призерці чемпіонату Європи, вручив міський голова Олег Кіндер.