1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин став чемпіоном турніру з класичного пауерліфтингу

Ковельчанин став чемпіоном турніру з класичного пауерліфтингу

2 листопада 2019 року в Кувейті ковельчанин Станіслав Здробилко став чемпіоном турніру з класичного пауерліфтингу «Battle of Middle East powerlifting combat», - повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Вигравши свою вагову категорію, Станіслав посів друге місце в абсолютному заліку! З власною вагою 81,9 кг йому підкорились такі результати: присідання 265, жим 190, тяга 260. Сума триборства - 715 кг. Команда «Volyn Strength».
#Інваспорт #Пауерліфтинг

Коментарі

Читайте також

Двоє ковельчан-веслувальників вибороли ліцензії на Паралімпійські ігри 2020 року

Двоє ковельчан-веслувальників вибороли ліцензії на Паралімпійські ігри 2020 року
Команду України на чемпіонаті світу з академічного веслування серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору представляли вихованці Ковельського відділення ОДЮСШІ центру «Інваспорт» Дмитро Герез та Станіслав Самолюк.

Ковельчани, чемпіони світу з пара пауерліфтингу отримали премію від Благодійного фонду Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна"

Ковельчани, чемпіони світу з пара пауерліфтингу отримали премію від Благодійного фонду  Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна"
Нагадаємо, що вихованці Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт» Ксенія Токар та Денис Остапук здобули золоті медалі на чемпіонаті світу, участь у якому взяли паралімпійці з 78 країн.

У Ковелі урочисто зустріли чемпіонів світу з пара пауерліфтингу Ксенію Токар та Дениса Остапука

У Ковелі урочисто зустріли чемпіонів світу з пара пауерліфтингу Ксенію Токар та Дениса Остапука
Нагадаємо, що на змаганнях у Казахстані двічі піднімався прапор України і звучав гімн на честь вихованців Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт», які вибороли золоті нагороди серед юніорів.