Двоє ковельчан-веслувальників вибороли ліцензії на Паралімпійські ігри 2020 року

З 25 серпня по 1 вересня 2019 року в австрійському місті Лінц-Оттенсхайм тривав чемпіонат світу з веслування академічного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Його учасниками були спортсмени 18 кращих команд світу.

За результатами саме цих змагань відбувався відбір для участі в майбутній паралімпіаді. Збірна команда України завоювала максимальну кількість ліцензій для участі у Паралімпійських іграх в Токіо – чотири з чотирьох можливих.

В класі PR3mix4+ (екіпаж четвірка з стерновим, розпашне весло) команду України представляли два вихованці Ковельського відділення ОДЮСШІ Волинського центру «Інваспорт» Дмитро Герез та Станіслав Самолюк, - повідомив заслужений тренер України Валерій Дружинович.

У першому заїзді на 2000 м наша команда прийшла до фінішу другою, поступившись лише чемпіонам світу та Паралімпійських ігор 2012 та 2016 років - четвірці з Великобританії, випередивши команди Німеччини, Польщі, Австрії і Кореї та вийшла до півфіналу змагань.

Результат півфінального заїзду дав змогу вийти до фіналу групи В. У завершальному найдраматичнішому заїзді нашим атлетам вдалося обійти команди Китаю, Нідерландів, Німеччини та на останніх метрах дистанції команду Бразилії, випередивши її всього на 0,39 сек. Екіпаж ковельчан прийшов до фінішу другим, що дало змогу отримати бажану ліцензійну путівку на Паралімпійські ігри 2020 в Токіо (Японія).

До речі, наша українська четвірка була наймолодшою командою чемпіонату - середній вік веслувальників – 18,5 років.

Вітаємо наших молодих паралімпійців!

#Інваспорт #Веслування

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Ковельчани, чемпіони світу з пара пауерліфтингу отримали премію від Благодійного фонду Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна"

Ковельчани, чемпіони світу з пара пауерліфтингу отримали премію від Благодійного фонду  Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна"
Нагадаємо, що вихованці Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт» Ксенія Токар та Денис Остапук здобули золоті медалі на чемпіонаті світу, участь у якому взяли паралімпійці з 78 країн.

У Ковелі урочисто зустріли чемпіонів світу з пара пауерліфтингу Ксенію Токар та Дениса Остапука

Нагадаємо, що на змаганнях у Казахстані двічі піднімався прапор України і звучав гімн на честь вихованців Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт», які вибороли золоті нагороди серед юніорів.