Ковельчанка Ксенія Токар стала володаркою Кубка світу з пара пауерліфтингу

Ковельчанка, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату, чемпіонка Європи серед юніорів, вихованка Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт» Ксенія Токар стала володаркою Кубка світу з пара пауерліфтингу, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

117 спортсменів з 26 країн прибули в м. Манчестер (Велика Британія), де 20-23 лютого проходив Кубок світу з пара пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату. Це - один з останніх класифікаційних змагань у відборі на Паралімпійські ігри 2020 року в м. Токіо (Японія).

Рясним на золоті нагороди став перший день спортивного форуму для української команди. П’ять разів піднімався прапор і звучав гімн нашої країни. Дуже приємно, що переможний тон нашій збірній задала представниця Ковельського відділення ОДЮСШІ Ксенія Токар, вихованка тренера Валерія Дружиновича, яка першою виїхала на спортивний поміст залу Radisson Blu.

У ваговій категорії до 41 кг серед спортсменок до 20 років наша 18-річна Ксенія посіла І-е місце.

Вслід за Ксенією переможцями Кубку стали рівнечанка Дар’я Кобилинська, вінничани - Борислав Некротюк і Мар’яна Шевчук та Лідія Соловйова з Дніпра. У заключний день змагань у ваговій категорії до 107 кг перемогу святкував ще один українець, атлет з Маріуполя Антон Крюков. У командному заліку Кубка світу молодіжна команда України посіла І-е, а доросла - ІІ-е місце.

Сьогодні у Ковелі урочисто зустріли чемпіонку першості світу Ксенію Токар представники місцевої влади, рідні, друзі. Заступник міського голови Ігор Прокопів привітав дівчину з перемогою. Він відзначив, що ковельчани пишаються землячкою, яка завдяки своєму завзяттю та наполегливості досягає високих результатів, прославляє рідне місто та країну.

Вітаємо нашу Ксенію і всю національну команду України та її тренерів з успішним виступом та зичимо подальших яскравих досягнень!