1. Головна
  2. Новини
  3. «Ковель-Спарта» - переможець ІІІ-го відкритого командного інтеграційного Кубка міста з жиму штанги лежачи

«Ковель-Спарта» - переможець ІІІ-го відкритого командного інтеграційного Кубка міста з жиму штанги лежачи

15 грудня в спортивному залі Клубу «АППЕРКОТ» відбувся ІІІ-й відкритий командний інтеграційний (за участі атлетів з порушеннями опорно-рухового апарату) Кубок м. Ковеля з жиму штанги лежачи, в якому свої досягнення і майстерність продемонстрували три колективи спортивних клубів міста та ДЮСШ смт Турійськ. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У змаганнях «залізної гри» взяли участь атлети різного віку: наймолодшому - 13 років, а найстаршому - 64. Свято краси і сили пройшло в доброзичливій дружній атмосфері. Спортсмени показали хороший жим, а багато з них покращили свої особисті результати.

Абсолютною переможницею серед дівчат стала Ксенія Токар, друге місце посіла 14-річна Вікторія Литвинець, третє – Олеся Пекарчук. Серед чоловіків найсильнішим був Віктор Матвіюк, другим – Денис Остапук, третім - Вадим Чеханюк. У командному заліку «золотий» результат показала «Ковель-Спарта», «срібний» - «Арена-Фітнес», «бронзовий» - ДЮСШ смт Турійськ.

Організатором заходу виступила ГО «Ковельський міський клуб адаптивного фізичного виховання і спорту «СПАРТА» за сприяння відділу фізичної культури і спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Організатори і атлети вдячні адміністрації та працівникам СК «АППЕРКОТ» за професійну допомогу та співпрацю в проведенні змагань, а піцерію CLASSIC за смачну апетитну підтримку учасників свята.

Валерій Дружинович,
голова громадської організації «Ковель-Спарта»


#Пауерліфтинг #Інваспорт

Коментарі

Читайте також

Ковельчани, чемпіони світу з пара пауерліфтингу отримали премію від Благодійного фонду Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна"

Ковельчани, чемпіони світу з пара пауерліфтингу отримали премію від Благодійного фонду  Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна"
Нагадаємо, що вихованці Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт» Ксенія Токар та Денис Остапук здобули золоті медалі на чемпіонаті світу, участь у якому взяли паралімпійці з 78 країн.