Ксенія Токар стала майстром спорту міжнародного класу з пауерліфтингу серед атлетів з порушенням опорно-рухового апарату

Посвідчення майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату отримала сьогодні Ксенія Токар з рук міського голови Олега Кіндера. Це відбулося на початку засідання виконавчого комітету. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міськради.

Дівчина у 2018 році стала переможницею Кубка світу та чемпіонкою Європи серед юніорів, здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європи. Вона досягла таких високих результатів під керівництвом свого наставника - Заслуженого тренера України Валерія Дружиновича.

Валерій Дружинович зазначив, що ці успіхи стали можливими ще і завдяки підтримці мами Ксенії. Також він подякував міському голові Олегу Кіндеру за розуміння, допомогу та фінансову відзнаку досягнень спортсменки. Вона впродовж кількох років отримує стипендію міського голови.

Нині Ксенія Токар - спортсмен-інструктор штатної команди національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю (пауерліфтинг, ураження опорно-рухового апарату).


#Пауерліфтинг #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельських спортсменів з особливими потребами відзначили з нагоди 25-річчя регіонального центру «Інваспорт»

Ковельських спортсменів з особливими потребами відзначили з нагоди 25-річчя регіонального центру «Інваспорт»
За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед осіб з інвалідністю нагороджено й тренера-викладача з пауерліфтингу, заслуженого тренера України Валерія Дружиновича.