1. Головна
  2. Новини
  3. Черги вантажівок у Ковелі: ситуацію коментують Волинська митниця та Асоціація міжнародних перевізників

Черги вантажівок у Ковелі: ситуацію коментують Волинська митниця та Асоціація міжнародних перевізників

Поблизу митного поста Ковель констатують накопичення більше 700 вантажних транспортних засобів. Волинська митниця ДФС інформує про те, що перевізники очікують на видачу одноразових (універсальних) дозволів Польщі на міжнародні перевезення з квоти 2019 року, яка дочасно вичерпується.

За інформацією Асоціації міжнародних перевізників України, 9-10 липня поточного року у м. Варшаві відбулось чергове засідання українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. На превеликий жаль, за результатами цього засідання не було досягнуто жодних позитивних результатів щодо збільшення річної квоти дозволів на 2019 рік і кількість отриманих дозволів Польщі на поточний рік залишилась без змін – 160000 штук, з яких вже видано перевізникам 120982 штук, станом на 17 липня їх залишок становив 39018 штук.
Фото - kovel.online

Крім того, Департамент транспортної політики Асоціації міжнародний автомобільних перевізників України інформує, що 19 липня поточного року в Міністерстві інфраструктури України відбулося чергове засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав.

На засіданні Комісії розглядались питання щодо механізмів подальшої видачі залишків дозволів Польщі квоти 2019 року, зокрема введення додаткових обмежень по їх видачі.

Комісія прийняла рішення про те, що дозволи Польщі квоти наступного місяця будуть видаватися одразу ж після підписання наказу Міністерства інфраструктури України про затвердження Протоколу засідання Комісії – орієнтовно 25-26 липня. Секретаріат АсМАП України буде докладати максимальних зусиль задля прискорення підписання вище зазначеного наказу.

Комісією також прийнято рішення про введення додаткових обмежень по видачі дозволів Польщі на виконання транзитних перевезень, а саме: оформлення та видачу дозволів здійснювати лише на АТЗ, завантажені транзитом по території Польщі в напрямках Німеччини, Чехії та польських портів Балтійського моря, які відповідають екологічним параметрам Євро-4 та вище.

Більш детальну інформацію про рішення цього засідання буде надано на сайті АМАПУ після затвердження Протоколу засідання Комісії наказом Міністерства інфраструктури України.

Суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності просять врахувати зазначену вище інформацію в подальшій роботі при плануванні та виконанні відповідних видів перевезень територією Польщі на підставі разових польських дозволів до кінця 2019 року.

Волинська митниця ДФС також звертається до перевізників заздалегідь планувати логістику міжнародних перевезень та звіряти заплановані маршрути з онлайн-картами функціонування пунктів пропуску через державний кордон на українсько-польській ділянці.


#ТранспортніПеревезення #Митниця #польща_україна #перекриття_ковель #блокування_дороги #перекриття_люблинець #акція_блокуваннятраси

Коментарі

Читайте також

Водії вантажних авто перекрили міжнародну трасу "Київ-Ковель-Ягодин" ФОТО

Водії вантажних авто перекрили міжнародну трасу "Київ-Ковель-Ягодин" ФОТО
Поблизу Люблинця Ковельського району далекобійники безперервно ходять пішохідним переходом. Таким чином вони висловлюють своє невдоволення, спричинене відсутністю дозволів на міжнародні перевезення.