У Ковелі понад півтисячі призовників не з'явились на комісію під час весняного призову

У Ковелі підбили підсумки весняного призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. За інформацією Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату, призовну комісію навесні пройшли 582 особи. Визнані придатними до служби – 525 молодих ковельчан. З них 105 призвали до війська, проте відправили лише 20. Щодо решти юнаків - рішення були скасовані через відсутність команди на відправку, рівень освіти та інші причини.
Фото ілюстративне

47,6 відсотка ковельчан, які підлягали призову, мали проблеми зі здоров’ям, потребували додаткового медичного обстеження і диспансерного нагляду. За станом здоров’я надані відстрочки восьми юнакам, 61 визнали непридатним до військової служби.

352 чоловіки отримали відстрочки від призову згідно чинного законодавства, передано в запас - 67. Не з’явилися на комісію без поважних причин 549 громадян, що становить 48,5 відсотка від викликаних.


#ВійськоваСлужба

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Цивільних штрафуватимуть за носіння військової форми та чужих нагород

Цивільних штрафуватимуть за носіння військової форми та чужих нагород
Мова йде про одяг зі знаками розрізнення ЗСУ або інших військових формувань у разі, якщо людина не має права таку форму носити. Новим законом передбачено й відповідальність за купівлю, продаж та незаконне носіння нагород.