У Ковелі взято на військовий облік 330 юнаків 17-річного віку

Про приписку до призовної дільниці по м. Ковелю юнаків 2002 року народження на засіданні виконавчого комітету інформував Ковельський об'єднаний міський військовий комісаріат. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Повідомляється, що приписка пройшла у встановлені строки та в тісній взаємодії з представниками місцевих органів влади. При їх сприянні було вирішено питання щодо забезпечення належних умов для роботи комісії, виділено необхідні кошти.

Відзначено поліпшення роботи з підготовки та проведення приписки до призовної дільниці ковельчан 2002 року народження в НВК №11 та СШ №3. Разом з тим, у вечірній школі, ЗОШ №1 і ЗОШ №12 мали місце недоліки, які були своєчасно усунені.

На призовній дільниці у цей період надзвичайних подій не трапилось, порушень дисципліни, громадського порядку не було.

Перед майбутніми захисниками виступили офіцери Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату, ветерани війни з питань військово-патріотичного виховання та військово-професійної орієнтації молоді.

На призовну дільницю для приписки з’явились 334 юнаки, що становить 100%. Придатними до військової служби визнані 236 осіб або 71%. Потребують лікування - 31, непридатних в мирний час, обмежено придатних у військовий час - 49 юнаків та 14 - непридатних до військової служби з виключенням з військового обліку. Взято на військовий облік 330 юнаків.

Завдання, покладені на Ковельський ОМВК з організації і проведення приписки 17-річних ковельчан до призовної комісії, успішно виконані.


#ВійськоваСлужба

Коментарі

Читайте також