Строковика, який зі зброєю втік з військової частини, знайшли у Турійському районі

Військовослужбовця строкової служби Артема Григоренка, який з автоматом утік з військової частини у Володимирі-Волинському, затримали у ніч на суботу, 20 квітня. Про це повідомила прес-служба 14-ї окремої механізованої бригади.

"Повідомляємо, що військовослужбовця Григоренка Артема Станіславовича, який ввечері 16 квітня зі зброєю самовільно залишив військову частину, – затримано групою спеціального призначення Західного територіального управління Військової служби правопорядку на території Волинської області! Зброя та боєприпаси знаходилися при ньому", - йдеться в дописі.


Державне бюро розслідувань повідомило, що солдат зник разом з автоматом АКС-74 з двома спорядженими магазинами по 30 набоїв у кожному і багнет-ножем. При цьому, на момент втечі, вказаний військовослужбовець був чатовим внутрішньої варти вказаної військової частини.

Завдяки вжитим заходам, слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Львові, спільно з військовим прокурором та представниками Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку, місцезнаходження солдата встановлено. Строковик перебував у с. Радовичі Турійського району Волинської області, що приблизно за 40 кілометрів від Володимира Волинського.

Причини свого вчинку військовослужбовець на даний час пояснити не може.

За втечу звійськової частини зі зброєю солдатові загрожує до десяти років за ґратами. Якщо він сам з'явиться до правоохоронців - це стане пом'якшувальною обставиною. Відповідальність загрожує не лише дезертиру, а й тим хто допустив його зникнення. Як саме хлопець зміг залишити частину, зараз з'ясовує поліція.

#ВійськоваСлужба #НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

З військової частини м. Володимир-Волинський (14-а ОМБр) втік строковик з автоматом

З військової частини м. Володимир-Волинський (14-а ОМБр) втік строковик з автоматом
Учора ввечері, 16 квітня, зі зброєю самовільно залишив місце несення служби військовослужбовець строкової служби Григоренко Артем Станіславович. Поліція та військові ведуть посилену розшукову роботу.

У Ковелі відправку строковиків на військову службу у зв'язку з виборами відтерміновано

У Ковелі відправку строковиків на військову службу у зв'язку з виборами відтерміновано
Аби юнаки, призвані до лав армії в рамках весняного призову змогли проголосувати за місцем проживання, до навчальних центрів їх відправлятимуть після другого туру президентських виборів.