1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі по вулиці Володимирській планують облаштувати сквер для відпочинку

У Ковелі по вулиці Володимирській планують облаштувати сквер для відпочинку

У Ковелі по вулиці Володимирській (між АЗС "ОККО" та палацом культури імені Т. Шевченка) планують облаштувати сквер для відпочинку. Про це йшлося під час засідання 53-ї сесії міської ради, яке відбулось сьогодні, 25 липня.

Рішенням міської ради доповнено перелік об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Ковеля, у тому числі незавершеного будівництва, які потребують реконструкції, реставрації, капітального ремонту, переоснащення тощо, та можуть бути об'єктами інвестування. Серед них - влаштування скверу по вулиці Володимирьській. Орієнтовний розмір ділянки - 150х30 м, площа - 0,45 га.

Як повідомили у відділі економічного розвитку та торгівлі міськвиконкому, ця територія є привабливою для інвесторів, які мають бажання облаштувати тут парк для відпочинку ковельчан. Об'єкт буде виставлено на інвестиційний конкурс. Планується, що тут у майбутньому матимуть змогу відпочивати мешканці прилеглих густонаселених мікрорайонів: "Сільмаш" та Володимирської, де переважає багатоповерхова забудова. Впровадження нового проекту вирішить нагальну проблему у наявності зеленої зони та місця для дозвілля мешканців, а також поліпшить пішохідне сполучення між двома великими мікрорайонами. Адже в зоні інвестиційного проекту є занедбана пішохідна доріжка.

Майбутній інвестор має облаштувати тут не лише паркову зону з відповідним озелененням, а й місця для дитячих розваг, невеликі спортивні майданчики, лавки, освітлення, об'єкти комерційного призначення (з полегшених конструкцій, без влаштування заглиблених фундаментів).

Реалізація інвестиційного проекту, який не передбачає залучення коштів міського бюджету, стане можливою після проведення відповідного конкурсу, яким буде визначено інвестора.


#Благоустрій #Депутати #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

У Ковелі розпочали реконструкцію центральної частини міста

У Ковелі розпочали реконструкцію центральної частини міста
Роботи виконуватимуть поетапно упродовж кількох років. Планується реконструкція парку, в якому облаштують зони відпочинку. Буде й подарунок від благодійного фонду “Патріоти Волині” - новий фонтан.

У Ковелі триває тепломодернізація однієї з найстаріших шкіл міста

У Ковелі триває тепломодернізація однієї з найстаріших шкіл міста
У Ковельській спеціалізованій школі №3 імені Лесі Українки замінили вікна, нині утеплюють фасад. Далі виконають комплекс робіт з оздоблення. Кошти на капітальний ремонт будівлі виділені з міського бюджету.