1. Головна
  2. Новини
  3. «Кубок Світязя» з пляжного футболу - у команди ковельчан ВІДЕО

«Кубок Світязя» з пляжного футболу - у команди ковельчан ВІДЕО

19-21 липня на центральному пляжі озера Світязь відбувся турнір з пляжного футболу «Кубок Світязя», присвячений пам’яті відомого футболіста з селища Шацьк Адальберта Корпоная, першого президента Асоціації пляжного футболу Волині, який 23 квітня 2017 року передчасно пішов із життя. Повідомляє громадсько-політичне видання "Шацький край".

Організатори турніру – Асоціація пляжного футболу Волині, Шацька райдержадміністрація та маєток «Nester-House» у Світязі.

У змаганнях всього взяли участь 8 команд з Волині: ФК «Шацьке УДЛГ», «Сантехбуд» і ВПМУ (Ковель), «Вотранс» (Луцьк), «Динамо» (Луцьк), ФК «Піддубці» та «Боратин», «Nester–House» (Світязь).

Третього дня, у фіналі змагалися дві футбольні команди «Шацьке УДЛГ» і «Сантехбуд». У запеклій боротьбі ковельчани здобули перемогу, стали володарями «Кубка Світязя», друге місце зайняла ФК «Шацьке УДЛГ».

В урочистій церемонії нагородження фіналістів, гравців і гостей взяв участь перший заступник голови Шацької райдержадміністрації Віктор Плейтух, який привітав учасників турніру, подякував за позитивні емоції та популяризацію фізичної культури й спорту на Шацьких озерах.

Разом з Олександром Жуматієм, президентом Асоціації пляжного футболу Волині, посадовець вручив нагороди кращим гравцям фінальної гри: Ігорю Кедику («Шацьке УДЛГ») та Олександру Ліщуку («Сантехбуд»), воротареві Ігорю Слюсару з команди шачан.

Також із словами вітань звернувся до учасників турніру директор ДП «Шацьке УДЛГ», президент ФК «Шацьке УДЛГ» Андрій Самолюк.

Всі учасники фінальної гри отримали медалі, а переможець – головну нагороду «Кубок Світязя».#Футбол

Коментарі

Читайте також