1. Головна
  2. Новини
  3. Юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» - чемпіони області серед команд ДЮФЛ Волині (Друга ліга)

Юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» - чемпіони області серед команд ДЮФЛ Волині (Друга ліга)

Юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» стала чемпіонами області серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги Волині (Друга ліга). Повідомляє прес-служба ФЦ «Ковель-Волинь».

Змагання цьогоріч зібрали велику кількість команд, серед яких - гравці ФЦ «Ковель-Волинь» 2005-2006 р.н. (тренер Микола Лис).

Команди були розбиті на 4 групи, в яких по 6-7 команд-учасниць.

За результатами осіннього та весняного кіл, команда Футбольного Центру посіла 1 місце в своїй групі та вийшла в ¼ фіналу, під час якого зустрілася з однолітками з ФК «Шахтар» (Нововолинськ). За сумою двох матчів наші вихованці здобули путівку до півфіналу, де ковельчани обіграли ДЮСШ «Ківерці» та здобули вихід до фіналу.

Фінальний матч відбувся в місті Луцьку. Суперником гравців ФЦ «Ковель-Волинь» була команда ДЮСШ №2 (Луцьк). Юні ковельчани продемонстрували бійцівські якості, адже гра проходила на полі суперників. Забивши два м’ячі та не пропустивши жодного, вихованці ФЦ святкували перемогу – 2:0!

Отож, чемпіонство несподіване зі сторони, але, зважаючи на те, як тренувалася і працювала наша команда протягом сезону, керівництво клубу вважає даний результат закономірним!

Дякуємо хлопцям за чудовий сезон та бажаємо тільки перемог!

#ФЦКовельВолинь #Футбол

Коментарі

Читайте також

Юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» - срібні призери Дитячо-юнацької футбольної ліги Волині (Перша ліга)

Юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» - срібні призери Дитячо-юнацької футбольної ліги Волині (Перша ліга)
У півфіналі команда ДЮСШ «Горохів» порушила регламент. Керівництво ФЦ звернулося з протестом до Федерації Футболу Волині. Додатковий матч довів, що ковельська команда є сильнішою. У фіналі ковельчани поступились гравцям ФК «Волинь» з рахунком 1:0.

Команди ФЦ «Ковель-Волинь» - чемпіони та срібні призери найбільшого футбольного турніру у Східній Європі

Команди ФЦ «Ковель-Волинь» - чемпіони та срібні призери найбільшого футбольного турніру у Східній Європі
На змагання WROCLAW TROPHY-2019 прибуло близько 4000 гравців із 20-ти країн. Україну представляли 5 команд Футбольного Центру «Ковель-Волинь», які показали достойні результати.