1. Головна
  2. Новини
  3. Команди ФЦ «Ковель-Волинь» - чемпіони та срібні призери найбільшого футбольного турніру у Східній Європі

Команди ФЦ «Ковель-Волинь» - чемпіони та срібні призери найбільшого футбольного турніру у Східній Європі

З 5-го по 7-ме липня у Польщі проходив найбільший футбольний фестиваль у Східній Європі WROCLAW TROPHY 2019. На турнір прибуло близько 4000 гравців із 20-ти країн, - повідомляє сайт Kovel.tv.

Загалом протягом трьох днів на 22-ох полях було зіграно 650 матчів, а в кожній віковій категорії брали участь від 10 до 28 команд.

Цьогоріч Україну на змаганнях представляли 5 команд Футбольного Центру «Ковель-Волинь», які показали достойні результати. Зокрема U-9, U-12 та U-13 посіли шості міста у своїх групах. Дещо не пощастило команді U-15, яка повернулася додому із 2 місцем, поступившись переможцю лише за різницею забитих та пропущених голів.

У найстаршій віковій категорії U-19 вихованці тренера Юрія Романчука у фінальному матчі з рахунком 1:0 перемогли словацький клуб ObFZ Nitra та стали Чемпіонами наймасштабнішого у східній Європі футбольного фестивалю.

У найстаршій віковій категорії U-19 вихованці тренера Юрія Романчука у фінальному матчі з рахунком 1:0 перемогли словацький клуб ObFZ Nitra та стали Чемпіонами наймасштабнішого у східній Європі футбольного фестивалю.#ФЦКовельВолинь #Футбол

Коментарі

Читайте також