25 липня на домашньому стадіоні ФЦ «Ковель-Волинь» провів товариську гру з ФК «Волинь» ВІДЕО

Початок матчу став дещо несподіваним для футбольних вболівальників, адже вже на 11-ій секунді ковельчани не порозумілись у власній штрафній зоні та пропустили швидкий гол. Повідомляє kovel.tv.

Однак за 10 хвилин Петро Мороз головою замкнув навіс із кутового та зрівняв рахунок. Обидві команди створили по кілька гольових моментів, проте жоден із них не став результативним — 1:1.

ФЦ «Ковель-Волинь» потужно розпочав другий тайм, на 3-ій хвилині якого Олександр Ліщук вивів «червоних» вперед. Згодом захист ковельчан дещо послабився та дав можливість «хрестоносцям» забити два м'ячі за три хвилини. Господарі поля помітно активізувались, однак за дві хвилини до кінця зустрічі пропустили четвертий гол — 2:4.

Слід зазаначити, що упродовж матчу тренери команд зробили чимало замін, що дало можливість оцінити фізичні кондиції футболістів перед новим сезоном. Зокрема, у цьому році ФЦ «Ковель-Волинь» візьме участь у Чемпіонаті України серед аматорських команд, який орієнтовно розпочнеться 3-го серпня.

#ФЦКовельВолинь #Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» - срібні призери Дитячо-юнацької футбольної ліги Волині (Перша ліга)

У півфіналі команда ДЮСШ «Горохів» порушила регламент. Керівництво ФЦ звернулося з протестом до Федерації Футболу Волині. Додатковий матч довів, що ковельська команда є сильнішою. У фіналі ковельчани поступились гравцям ФК «Волинь» з рахунком 1:0.