1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся перший футбольний турнір серед ветеранів 35+ «Кубок Тайму»

У Ковелі відбувся перший футбольний турнір серед ветеранів 35+ «Кубок Тайму»

З нагоди другої річниці від дня заснування ДЮФК «Тайм» президент клубу Юрій Мазур та його колеги організували перший футбольний турнір серед ветеранів 35+ «Кубок Тайму». Про це повідомляє прес-службу клубу на сторінці у Фейсбук.

У турнірі взяли участь чотири місцеві команди: "Ковель 2000" , "Старком", "Тайм" та "Волошки-Наше Місто". Організатори змагань відзначили кращих гравців команд пам'ятними призами, а місця у турнірній таблиці розподілились таким чином:

4-те місце - "Ковель 2000"
3-тє місце - "Старком"
2-ге місце - "Тайм"
1-ше місце - "Волошки-Наше Місто"!

- По завершенні турніру відбувся вже традиційний наш "3-й Тайм", який зібрав за святковим столом більше 50-ти прихильників футболу, де прозвучало багато приємних побажань на адресу всього колективу ДЮФК "Тайм"! І ми в свою чергу вітаємо з цим святом усіх причетних до створення, функціонування та розвитку нашого клубу! Дякуємо за теплі привітання та побажання і за те, що ви з нами!, - зазначають на стоірнці клубу у соцмережі.#ТаймКовель #Футбол

Коментарі

Читайте також

20 липня - дитячо-юнацький футбольний клуб «Тайм» Ковель відзначає другу річницю з дня заснування

20 липня  - дитячо-юнацький футбольний клуб «Тайм» Ковель відзначає другу річницю з дня заснування
У клубі займається близько 150 дітей у шести вікових групах, юні футболісти забепеченні формою та футбольним івентарем, беруть участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах.