1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський судинний хірург Олександр Голуб став новообраним депутатом Волинської обласної ради

Ковельський судинний хірург Олександр Голуб став новообраним депутатом Волинської обласної ради

У зв'язку з припиненням депутатських повноважень Ігоря Палиці, в обласній раді працюватиме наступний за черговістю депутат у виборчому списку обласної організації Політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП».

На пленарному засіданні сесії обласної ради голова Волинської обласної виборчої комісії Георгій Тимощук повідомив, що згідно постанови облвиборчкому народним обранцем, повноваження якого були визнані комісією, став позапартійний завідувач (лікар-хірург судинний) відділення інтервенційної радіології (рентгенохірургічного блоку) ЦРЛ Ковельського МТМО Олександр Голуб.

Олександр Голуб – цьогорічний лауреат ковельської міської премії «Кращий лікар хірургічного профілю», завідувач (лікар-хірург судинний) відділення інтервенційної радіології (рентгенохірургічного блоку) ЦРЛ Ковельського МТМО.

Довідково: Закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. Проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» в Старовижівській центральній районній лікарні. Працював тут лікарем-хірургом.

З січня 2017 року - на посаді лікаря-хірурга з надання екстреної хірургічної допомоги хірургічного відділення центральної районної лікарні Ковельського МТМО. Має другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Хірургія».

Проходив курси стажування у відділенні судинної хірургії Волинської обласної клінічної лікарні, курси спеціалізації в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, де і отримав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Судинна хірургія». Згодом тут освоїв новітні методи лікування серцевої недостатності та кардіоміопатій.

Стажувався в державній установі «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я» на кафедрі Б.Тодурова, де опанував методики оперативних ендоваскулярних втручань за допомогою ангіографа.

У листопаді 2018 року Олександр Голуб переведений на посаду завідувач відділення інтервенційної радіології (рентгенохірургічного блоку).

Лише за кілька місяців роботи ангіографа він вже провів 60 стентувань, 114 ангіографій, 11 балонних ангіопластик периферичних артерій, 5 тромбоекстракцій. Встановлено 5 кардіостимуляторів. Слід зазначити, що дані втручання є високоспеціалізованими і належать до рівня спеціалізованих медичних установ.

57 пацієнтам з інфарктом міокарда були зроблені стентування коронарних артерій. Вже за кілька днів після операції вони повернулися до звичного способу життя.

Голуб О.М. щорічно проводить понад 250 складних судинних операцій, які саме він першим запровадив у Ковельському МТМО.


Джерело - Сергій Товкач (сторінка у Фейсбук)

Читайте також:

П’ятеро медичних працівників Ковельського МТМО стали лауреатами міської премії

Ковельські хірурги успішно проводять стентування судин при атеросклерозі ВІДЕО

#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковельському МТМО застосовують інноваційний метод лікування захворювань шкіри - фототерапію ВІДЕО

У Ковельському МТМО застосовують інноваційний метод лікування захворювань шкіри - фототерапію ВІДЕО
Пройти курс лікування за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання можна, звернувшись у шкірно-венерологічний кабінет за адресою вул. Грушевського, 52.