1. Головна
  2. Новини
  3. Батькам нагадують про своєчасне проходження медичного огляду та вакцинацію дітей

Батькам нагадують про своєчасне проходження медичного огляду та вакцинацію дітей

Відділ охорони здоров'я та управління освіти вкотре нагадують батькам про вчасну підготовку дітей до нового навчального року, а саме - проходження медичного огляду з обов'язковим проведенням вакцинації. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Учні без необхідних щеплень не будуть допускатися до відвідування дитячих колективів. Адже такі інфекційні хвороби як дифтерія, кір, краснуха, епідемічний паротит, кашлюк набувають загрозливого характеру. Особливо небезпечна недуга - дифтерія, від ускладнень якої рівень смертності сягає 50 відсотків, а рівень інвалідизації – до 40 відсотків.

Медичний профілактичний огляд школяра здійснюється лікарем педіатром, з яким батьки підписали декларацію. У разі необхідності дитина направляється на додаткові консультації та обстеження лікарів-спеціалістів відповідних профілів.

Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати медичного огляду (форма 086 1/о) видається лише тим, хто отримав щеплення згідно віку.

Просимо вас, шановні батьки, не зволікати з проходженням медичного огляду вашої дитини і звернутися до свого сімейного лікаря.

#Вакцинація #Освіта

Коментарі

Читайте також

Ковельчанам нагадали про необхідність щеплень дітям та підписання декларацій з лікарями

Ковельчанам нагадали про необхідність щеплень дітям та підписання декларацій з лікарями
Про посилення роботи з батьками щодо вакцинування дітей до початку навчального року та укладання угод з терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами говорили сьогодні на нараді у Ковельському міськвиконкомі.

У Ковелі працюють тимчасові пункти вакцинації ВІДЕО

У Ковелі працюють тимчасові пункти вакцинації ВІДЕО
З 1 вересня 2019 року діти без щеплень не допускатимуться до навчальних закладів. Це стосується дитячих садків, шкіл, профтехучилищ та вишів. А працівники, які відмовились від вакцинації, будуть відсторонені від виконання обов'язків, - каже лікар-інфекціоніст Зоряна Кубах.