1. Головна
  2. Новини
  3. На Ковельщині ускладнилась епідемічна ситуація із захворюваністю на сальмонельоз та кір

На Ковельщині ускладнилась епідемічна ситуація із захворюваністю на сальмонельоз та кір

Про стан епідситуації у Ковельському районі на щотижневій нараді в райдержадміністрації доповіла завідувач Ковельським міськрайонним відділом державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Людмила Маляр.

Вона зауважила, що вагомий вплив на здоров’я населення мають гострі кишкові інфекції, вірусні гепатити, група крапельних інфекцій, що керуються засобами імунопрофілактики та захворюваність природно-вогнищевими інфекціями. У Ковельському районі ускладнилась епідемічна ситуація з таких захворювань як сальмонельоз та кір. Станом на 21.06.2019 року в Ковельському районі зареєстровано 59 випадків кору, серед яких 44 дитини. Причини, що сприяли поширенню інфекції стали низький відсоток щеплень серед захворівших та тісний сімейний контакт.

Крім того, з початку 2019 року зареєстровано 2 випадки захворювання на інфекційний мононуклеоз, 7 випадків вітряної віспи та 4 випадки захворювання на скарлатину.


#Кір #Вакцинація

Коментарі

Читайте також

Чергові випадки кору на Ковельщині: минулого тижня захворіло 20 осіб. Це найвищий показник в області

Чергові випадки кору на Ковельщині: минулого тижня захворіло 20 осіб. Це найвищий показник в області
Вікові обмеження на безоплатну вакцинацію від кору скасовано. Зробити щеплення можна у медзакладі, де пацієнт підписав декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром.