Ковельчанка Тетяна Коб перемогла у двобої з румунською боксеркою

1 серпня команда «Українських левиць» провела третій вечір боксу в одеському клубі «Red Line Club». У розпал курортного сезону неймовірні українські дівчата вкотре продемонстрували свою майстерність у сонячному місті Одеса, де тривав матч Ліги жіночого боксу (Women's Boxing League) між командами України та Румунії. Нашу країну, з-поміж інших, представляла ковельчанка Тетяна Коб.

У ваговій категорії до 51 кг вона зустрілася з румункою Генрієтою Кісельовою. У цьому двобої дванадцятиразова чемпіонка України одноголосним рішенням суддів здобула впевнену перемогу.

У командному заліку «Українські Левиці» перемогли румунок з рахунком 3:1. Це уже третій поспіль тріумф українок у Лізі жіночого боксу.

Нагадаємо, що у попередніх двох програмах змагань команди «Українських левиць» Тетяна Коб поступилася суперниці з Польщі (березень 2019 р., Львів), а у наступному бою (травень 2019 р., Вінниця) Тетяна перемогла боксерку з Білорусі.

Цього року Тетяна Коб удванадцяте стала чемпіонкою України. Це рекорд в історії українського боксу. Крім того, ковельчанка - перша українська жінка-боксер, яка виступила на Олімпійських іграх (2016 рік, Ріо-де-Жанейро). Тоді Тетяна посіла 5 місце.#ТетянаКоб #ЧемпіонкаУкраїни #Бокс

Коментарі

  • Маша
    Танюша! Молодець! Вітаю!
    Відповісти

Читайте також

Ковельчанка Тетяна Коб - перша українська жінка-боксер, яка виступила на Олімпійських іграх

Ковельчанка Тетяна Коб - перша українська жінка-боксер, яка виступила на Олімпійських іграх
1 серпня у складі команди «Українських левиць» вона візьме участь у черговому вечорі боксу, який відбудеться в Одесі. Суперницями українок будуть представниці жіночої збірної Румунії.