1. Головна
  2. Новини
  3. Без яких щеплень можуть не пустити до школи. Список обов’язкових вакцин

Без яких щеплень можуть не пустити до школи. Список обов’язкових вакцин

За місяць діти підуть до школи. Напередодні навчального року потрібно відвідати з дитиною сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень. Адже навчальні заклади не зможуть відвідувати ті діти, які не вакциновані за календарем профілактичних щеплень.

У Міністерстві охорони здоров'я наголошують, що дитина повинна бути вакцинована від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В; туберкульозу; кору; паротиту; краснухи; дифтерії; правця; кашлюка; поліомієліту; хіб-інфекції.

Як повідомила начальник відділу охорони здоров’я міськвиконкому Ковеля Лідія Жолінська, готуючись до нового навчального року, батьки активно вакцинують дітей "Щодня у дитячу поліклініку за щепленнями звертається від 30 до 150 осіб. Одного дня було зафіксовано 157 звернень".

Нагадаємо, що медичний профілактичний огляд школяра здійснюється лікарем педіатром, з яким батьки підписали декларацію. У разі необхідності дитина направляється на додаткові консультації та обстеження лікарів-спеціалістів відповідних профілів.

Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати медичного огляду (форма 086 1/о) видається лише тим, хто отримав щеплення згідно віку.


Читайте також: Батькам нагадують про своєчасне проходження медичного огляду та вакцинацію дітей


#Вакцинація

Коментарі

Читайте також

Батькам нагадують про своєчасне проходження медичного огляду та вакцинацію дітей

Батькам нагадують про своєчасне проходження медичного огляду та вакцинацію дітей
Учні без необхідних щеплень не будуть допускатися до відвідування дитячих колективів. Тож не зволікайте з проходженням медичного огляду дитиною та зверніться до сімейного лікаря.

Ковельчанам нагадали про необхідність щеплень дітям та підписання декларацій з лікарями

Ковельчанам нагадали про необхідність щеплень дітям та підписання декларацій з лікарями
Про посилення роботи з батьками щодо вакцинування дітей до початку навчального року та укладання угод з терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами говорили сьогодні на нараді у Ковельському міськвиконкомі.

У Ковелі працюють тимчасові пункти вакцинації ВІДЕО

У Ковелі працюють тимчасові пункти вакцинації ВІДЕО
З 1 вересня 2019 року діти без щеплень не допускатимуться до навчальних закладів. Це стосується дитячих садків, шкіл, профтехучилищ та вишів. А працівники, які відмовились від вакцинації, будуть відсторонені від виконання обов'язків, - каже лікар-інфекціоніст Зоряна Кубах.