У Ковельському РАЦСі одружилася ювілейна пара молодят

- З чого починається подружнє життя? Звичайно ж, з весілля. І не дивно, що кожному, хто вирішує одружитися, хочеться, щоби ця подія запам’яталася на все життя, - переконані фахівці управління юстиції Волині.


Сьогодні у Ковельському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області поєднали свої серця та долі ювілейна - 300 пара молодят: Олександр та Ангеліна.

- Любі, дорогі молодята! Сердечно вітаємо вас з днем вашого весілля! Бажаємо, щоб ваші очі дивилися одне на одного з такою ж любов’ю як сьогодні і через півсотні років! Те почуття, яке зайняло місце у ваших серцях, нехай не згасає, не йде, а з роками тільки міцніє, стає мудрим, щирим і дуже теплим! Будьте підтримкою один одному в усіх перипетіях життєвих буднів, прощайте один одному, любіть гаряче й віддано! Нехай Господь благословить ваш шлюб на довгі-довгі роки!, - йдеться у вітальному слові до молодят.


Разом з тим, нареченим було вручено інформаційні буклети в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!», які розроблені Міністерством юстиції України.

Нагадаємо, що у Ковелі діє пілотний проект «Шлюб за добу». Щоб ним скористатися, необхідно звернутися до центру надання адміністративних послуг, який знаходиться у Ковелі за адресою: вул. Незалежності, 73, тел.(03352) 6-17-32, 7-17-19. Або у Ковельський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області, що на вул. Кармелюка, 4.#ЮстиціяВолині #ШлюбЗаДобу #ЦНАП

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також