У Ковелі в рамках реконструкції міського парку планують перенести пам'ятник Лесі Українці

У Ковелі передбачено провести реконструкцію міського парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Напрацьовано загальну концепцію та проєкт детального плану території. Днями їх розглянуто на засіданні архітектурно-містобудівної ради. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Члени архітектурно-містобудівної ради обговорили питання освітлення, проведення благоустрою. Йшлося про висадження дерев, узгодили конструктивне рішення проєктних малих архітектурних форм (лавочок, клумб тощо). Відзначили, що ширина центральної алеї залишиться така ж як в існуючої – близько 12 метрів.

Стосовно загальної концепції, то акцентували увагу на розбитті доріжок, конфігурації лавок та їх структурі, перенесенні пам’ятника Лесі Українки та його розміщенні при вході в парк. Внесли пропозицію залишити подвійну клумбу, обґрунтовуючи це великим пішохідним потоком.

Члени ради підтримали загальну концепцію реконструкції парку та вирішили розглянути деталі в робочій документації.


#МіськийПарк #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Коментарі

Юлія
Я рахую у Ковелі є більш вагомі підстави для витрат коштів, особливо коли йдеться про кілька мільйонів гривень тільки на фонтан. Коли батьки просять встановити "пристрій примусового зниження швидкості" біля школи для безпеки життя сотні дітей, то коштів нажаль не має....
Яна
Головне, щоб при реконструкції парку жодне дерево не постраждало! Хочеться сьогодні жити у зеленому місті, а не чекати, поки виростуть нові...

Читайте також

Ретроспектива забудови парку культури і відпочинку у Ковелі

Ретроспектива забудови парку культури і відпочинку у Ковелі
Актуальною темою впродовж останніх днів, яку активно обговорюють ковельчани, є початок реконструкції міського парку та площі біля фонтану. Цікаві факти з історії міста - у матеріалі Сергія Товкача.

Степан Івахів подарує ковельчанам новий сучасний фонтан. Сертифікат на його будівництво вручили у День міста Ковеля

Степан Івахів подарує ковельчанам новий сучасний фонтан. Сертифікат на його будівництво вручили у День міста Ковеля
Світлодинамічний пішохідний фонтан, вартість якого оцінюється у кілька мільйонів гривень, стане частиною архітектурної композиції нової площі міського парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.