1. Головна
  2. Новини
  3. Де відпочивали й оздоровлювались влітку юні ковельчани?

Де відпочивали й оздоровлювались влітку юні ковельчани?

На сьогодні у Ковелі оздоровлено понад 1700 дітей пільгових категорій. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради. На організацію оздоровлення спрямовано кошти державного і місцевого бюджетів, благодійників.
Фото ілюстративне

Нещодавно на відпочинок у міжнародний дитячий центр «Артек», що у Пущі-Водиці під Києвом, відправились п’ятеро юних ковельчан, а в оздоровчий центр «Молода гвардію», що в Одесі – четверо. З початку року там вже побували 28 школярів. Це – діти-сироти, позбавлені батьківської опіки, з інвалідністю, обдаровані та талановиті учні, з сімей учасників бойових дій, багатодітних та малозабезпечених родин.

Процес оздоровлення дітей триває впродовж року. Звісно, пік активності припадає на літню пору. Поліпшували своє здоров’я маленькі ковельчани як в Україні, так і за кордоном (в Німеччині, Болгарії).

За сприяння німецьких благодійників Міхаеля Хааке та Лілії Бішофф 47 дітей відпочивали у містах Вальсроде та Барзінгхаузен.

Міська влада постійно дбає про відпочинок юних ковельчан. У червні нинішнього року в 17 таборах з денним перебуванням, які працювали на базі закладів загальної середньої освіти та позашкілля, цікаво і змістовно провели літні канікули понад 1600 учнів. Вони не тільки відпочивали, а й творчо розвивалися, вдосконалювали знання іноземної мови, займалися спортом, улюбленою справою. Серед них - переможці конкурсів, олімпіад, відмінники навчання, лідери учнівського самоврядування, діти пільгових категорій. З місцевої казни на забезпечення роботи таборів виділено понад 442 тисячі гривень.

Крім цього, з обласного та місцевого бюджетів спрямовано 200 тисяч гривень, за які придбано путівки в оздоровчі табори «Оберіг» (с.Уховецьк) та «Світязь», що розташований на території Шацького національного парку.

#Дозвілля #Відпочинок #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також