1. Головна
  2. Новини
  3. Молодь Ковеля дізналась «Все про Facebook та Instagram» від брендменеджерки зі Львова

Молодь Ковеля дізналась «Все про Facebook та Instagram» від брендменеджерки зі Львова

А ти знаєш, що за досконалою сторінкою у Instagram чи Facebook стоїть ціла наука? Сьогодні весь світ залежний від соціальних мереж. Там відбувається все: спілкування, знайомства, продажі та покупки, надання послуг, новини, брендові та модні тенденції, онлайн-навчання...

Але далеко не всі знають, які інструменти використовувати, щоб соціальні мережі працювали на тебе, а не навпаки. Social Media Marceting - наука, якої не навчать у школі або вузі. Саме так, це один з підрозділів неформальної освіти.

У Ковель на запрошення Молодіжного центру «Місто ідей» приїхала з дводенним інтенсивом «Все про Facebook та Instagram» SMM-спеціалістка, брендменеджерка Ангеліна Власюк зі Львова.

Як створити та просувати бренд у соціальних мережах? Чому важливий час для розміщення публікацій? Які приховані для пересічного користувача інтернету інструменти можна використовувати, щоб публікацію побачила саме та аудиторія, на яку вона розрахована? Чи вигідно користуватись платною рекламою для просування публікації? Ангеліна Власюк розповіла про все це і не тільки.

Всім відомий вислів «Хто володіє інформацією, той володіє світом», хто розуміє, як правильно подавати інформацію - іде на крок попереду.

У ковельської молоді відчувається гостра потреба в отриманні знань у сфері неформальної освіти, а з моменту створення молодіжного центру у жителів нашого міста з`явилась можливість відвідувати якісні тренінги прямо в Ковелі.

Інтенсив «Все про Facebook та Instagram» став поки найуспішнішим заходом Молодіжного центру у сфері неформальної освіти - участь взяли аж 35 учасників, коли норма для тренінгу 20. Отож, команда Молодіжного центру продовжує працювати у цьому напрямку та уже скоро відкриє реєстрацію на нові тренінги.


Молодіжний центр «Місто ідей»


#МістоІдей #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

«Знайти себе» в житті спробували молоді ковельчани за допомогою тренінгу

«Знайти себе» в житті спробували молоді ковельчани за допомогою тренінгу
Усі, хто завітав у Молодіжний центр «Місто ідей», дізналися про секрети успіху та важливі кроки у подоланні невдач. З молоддю спілкувалась професійна ведуча, сценарист, учасниця телевізійних проектів Альона Корнелюк.

20 липня у Ковелі - показ фільму під відкритим небом, присвяченого Олегу Сенцову

20 липня у Ковелі - показ фільму під відкритим небом, присвяченого Олегу Сенцову
У переддень виборів на парковій сцені демонструватимуть документальну стрічку «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова». У фільмі частково присутня ненормативна лексика (16+).