1. Головна
  2. Новини
  3. 20 липня у Ковелі - показ фільму під відкритим небом, присвяченого Олегу Сенцову

20 липня у Ковелі - показ фільму під відкритим небом, присвяченого Олегу Сенцову

20 липня о 22.00 у Ковелі на парковій сцені відбудеться черговий показ кінофільму під відкритим небом. Про це повідомляють його організатори - молодіжний центр «Місто ідей» та кінотеатр «Прем'єра». Цього разу ковельчани побачать стрічку, присвячену Олегу Сенцову. Це шокуюча історія про страх і свободу. Про те, що в житті кожної людини може настати момент, коли доведеться зробити непростий вибір.

- Цей, як і кожен попередній, показ фільму під відкритим небом буде особливим. В переддень виборів ми не порушимо тиші, але хочемо нагадати, що наші українські співгромадяни досі сидять за ґратами..., - кажуть організатори.

Українському кінорежисеру Олегу Сенцову днями виповнилось 43 роки. Цей, уже шостий день народження, він зустрів у колонії суворого режиму в Росії. Для багатьох українців та, зрештою, людей з усього світу, Олег Сенцов - приклад незламності та гідності.

Приходьте 20 липня о 22:00 дивитись документальний фільм «Процес» (повна назва - «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова») та підтримайте Олега Сенцова у боротьбі за справедливість!

У фільмі частково присутня ненормативна лексика (віковий рейтинг 16+).

Довідково:

Олег Сенцов – український режисер, активіст Євромайдану, кримчанин. Після анексії Криму Росією став активним противником окупації. У травні 2014 року його заарештували співробітники російської служби безпеки, висунули йому звинувачення у плануванні теракту та перевезли до Москви. Після більш ніж року перебування під вартою, його засудили до 20 років ув’язнення попри той факт, що він давав свідчення під тиском, а доказів було недостатньо. Своєї провини Сенцов не визнав.

Творча команда:
Режисер: Аскольд Куров
Продюсер: Марія Ґаврілова, Макс Туула, Даріуш Яблоньський, Ізабела Вуйчік, Віолетта Каміньска
Оператор: Аскольд Куров
Режисер монтажу: Міхал Лещиловський, Євгеній Заозерних
Звукорежисер: Сорін Апостол за участі Fahot Production House


#Кінотеатр #МістоІдей #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

5 липня у Ковелі - кіно під відкритим небом: сімейна комедія «Великий злий лис та інші історії»

5 липня у Ковелі - кіно під відкритим небом: сімейна комедія «Великий злий лис та інші історії»
Черговий сеанс анімаційного фільму просто неба підготували для ковельчан молодіжний центр «Місто ідей» та кінотеатр «Прем'єра». Усіх бажаючих чекають завтра увечері на парковій сцені.

На перший показ фільму просто неба у Ковелі завітало понад три сотні глядачів

На перший показ фільму просто неба у Ковелі завітало понад три сотні глядачів
За розкладом наступних сеансів організатори: Молодіжний центр «Місто ідей» та кінотеатр «Прем'єра», повідомлятимуть завчасно. Вхід на перегляд фільмів сезонного проекту «Кіно просто неба» вільний.