1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі - черговий аншлаг у кіно під відкритим небом

У Ковелі - черговий аншлаг у кіно під відкритим небом


Черговий показ фільму під відкритим небом вдруге зібрав понад 300 відвідувачів! Ініціатива молодіжного центру «Місто ідей» та кінотеатру «Прем'єра» була досить вдалою і сподобалась ковельчанам. У парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, на парковій сцені, дивились комедійний сімейний мультфільм «Великий злий лис та інші історії».

Спеціальними гостями заходу були представники громадської організації «Kovel Animals». Вони, як завжди, переслідують доброчинну мету: пошук господарів своїм маленьким безпритульним вихованцям. І цього вечора один котик знайшов свою сім'ю та дбайливих господарів.

В добрі руки кошенят і цуценят віддають безкоштовно, стерилізацію гарантують. А ще Kovel Animals запрошує долучатись до їхньої команди, адже допомагати тваринам не важко, а головне необхідно і приємно!

- Ми, організатори, Молодіжний центр «Місто ідей» та Кінотеатр «Прем'єра», дякуємо усім глядачам за теплу сімейну атмосферу під час перегляду мультфільму. Приємно, що мешканці нашого міста цінують такі заходи! Дякуємо нашим фотографам за неймовірні фото, а ще волонтерам, які нам допомагають, - каже керівниця центру Людмила Зубарєва.


Організатори запевняють, що кінопокази під відкритим небом будуть проводити і надалі. Кожен фільм ретельно обирається з метою передати глядачам щоразу нову важливу соціально-суспільну тему.

Вхід вільний. Покази здійснюються у правовому полі завдяки співпраці Кінотеатру «Прем’єра» та компанії Arthouse Traffic.


#Кінотеатр #МістоІдей #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

5 липня у Ковелі - кіно під відкритим небом: сімейна комедія «Великий злий лис та інші історії»

5 липня у Ковелі - кіно під відкритим небом: сімейна комедія «Великий злий лис та інші історії»
Черговий сеанс анімаційного фільму просто неба підготували для ковельчан молодіжний центр «Місто ідей» та кінотеатр «Прем'єра». Усіх бажаючих чекають завтра увечері на парковій сцені.

На перший показ фільму просто неба у Ковелі завітало понад три сотні глядачів

На перший показ фільму просто неба у Ковелі завітало понад три сотні глядачів
За розкладом наступних сеансів організатори: Молодіжний центр «Місто ідей» та кінотеатр «Прем'єра», повідомлятимуть завчасно. Вхід на перегляд фільмів сезонного проекту «Кіно просто неба» вільний.