1. Головна
  2. Новини
  3. «Знайти себе» в житті спробували молоді ковельчани за допомогою тренінгу

«Знайти себе» в житті спробували молоді ковельчани за допомогою тренінгу

Незважаючи на літню пору канікул та відпочинку, у Ковелі продовжує свою активну діяльність Молодіжний центр «Місто ідей». Днями тут відбувся тренінг «Знайди себе», який додав сили та натхнення кожному його учаснику. А все завдяки професійному наставнику. Чимало представників молодіжного середовища знають Альону Корнелюк як професійну ведучу, організатора, учасницю «Фабрики ведучих», сценариста та КВН-коміка. Але мало кому відомо, що ця позитивна та добра дівчина ще й спікер та мотиватор.

На тренінгах вона розповіла ковельчанам історію свого успіху та про невдачі на шляху до нього. Розкрила секрет, як правильно ставити цілі та досягати них, як не здаватися на півдороги та не боятися пробувати щось нове та невідоме. І завжди, незважаючи на труднощі, все сприймати з позитивом, якого їй самій не бракує.

Учасники ставили запитання, на які раніше не могли знайти відповідей, були відвертими та щирими один з одним.

- Нам дуже приємно, що Ви знаходите час для себе, для власного розвитку та надихаєтесь на наших тренінгах! Щиро дякуємо Альоні Корнелюк за співпрацю, адже це не перший наш спільний проект, позаду найяскравіші «100 ідей для дітей» та «Фестиваль фарб», - зауважує керівник молодіжного центру Людмила Зубарєва.#МістоІдей #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

20 липня у Ковелі - показ фільму під відкритим небом, присвяченого Олегу Сенцову

20 липня у Ковелі - показ фільму під відкритим небом, присвяченого Олегу Сенцову
У переддень виборів на парковій сцені демонструватимуть документальну стрічку «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова». У фільмі частково присутня ненормативна лексика (16+).

Молодь Ковеля запрошують у літню школу лідерства

Молодь Ковеля запрошують у літню школу лідерства
Leadership Summer School - безкоштовний триденний тренінг (9-11 серпня) для учнів старших класів, школа для майбутніх лідерів та соціально активних громадян. Для участі потрібно заповнити анкету до 25 липня.