1. Головна
  2. Новини
  3. У День незалежності України у Ковелі вшанують загиблих воїнів АТО

У День незалежності України у Ковелі вшанують загиблих воїнів АТО

У Ковелі відбулося засідання організаційного комітету з відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Засідання оргкомітету, яке пройшло за участю представників відділів та управлінь, історичного музею, громадських активістів, провів заступник міського голови Ігор Прокопів. Обговорено заходи та напрацьовано відповідну програму.

23 серпня – у День Державного Прапора України на підприємствах, організаціях, установах відбудеться його урочисте підняття. Разом з тим, планується велопробіг з національною символікою вулицями міста. Біля пам’ятника борцям за волю України на бульварі Лесі Українки - урочистий мітинг.

Також в цей день пройде ряд заходів, приурочених 30-річчю з дня заснування міського історичного музею. Серед них - фотоекспозиція про його діяльність, квест, в культурно-просвітницькому центрі – відкриття виставки картин ковельської художниці Оксани Онищенко.

24 серпня о 16.00 год. - хвилина мовчання, панахида та покладання квітів до стели пам’яті на честь наших земляків - загиблих учасників АТО (меморіал Слави).

О 16.30 ковельчан запрошують до участі у флешмобі “Вишиваний рушник Кобзареві”. Біля пам’ятника Тарасу Шевченку кожна установа, організація може створити свій промінь з вишитих рушників. Сім’ї представлять обереги своїх родин. Тут буде розгорнута унікальна експозиція старовинних рукотворів з фондів історичного музею.

У цей день всіх запрошують прийти у вишиванках. До слова, у велетенську сорочку вберуть і Кобзаря.

По завершенню заходу учасники пройдуть святковою ходою центральними вулицями міста до пам’ятника Лесі Українки.


#ДеньНезалежності

Коментарі

Читайте також