Ковельчан запрошують до створення фотозон до Дня Незалежності

Оргкомітет з підготовки і відзначення Дня Незалежності у Ковелі вирішив знову організувати творчу акцію - створення фотозон у національному стилі, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Упродовж дня, 24 серпня, у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки людно. Ковельчани із задоволенням роблять креативні світлини на згадку про неповторні і особливі моменти свята.

Дорогі ковельчани, запрошуємо Вас долучитись. Ви можете не лише стати учасником свята, але більше розповісти про своє підприємство, установу, громадську, релігійну організації, про свою підприємницьку діяльність.

Головне в цій хорошій справі – активність, бажання творити й експериментувати, ініціативність, патріотичні налаштування. Адже кожному з нас таке рідне, святе і дороге синьо-жовте полотнище, вишита сорочка і рушник, природні дари і багатства нашої землі.

Завдання для учасників акції – вдало і з любов’ю використати все українське, влаштувати самобутній, гармонійний, цікавий і привабливий куточок, аби до створеної фотозони поспішали міські жителі і гості.

Заявки на участь необхідно подавати у відділ культури за номером телефону: 5 36 85.

#ДеньНезалежності

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Вперше у Ковелі відбувся показ-дефіле автентичного та сучасного вбрання

Вперше у Ковелі відбувся показ-дефіле автентичного та сучасного вбрання
У День Незалежності глядачі змогли побачити п'ять колекцій одягу, створених у різні часи. Крім того, місцеві майстрині представили вишивані рушники, жіночі головні убори та аксесуари.