1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі ультрамарафонці розпочали десятиденний пробіг до Дня Незалежності України

У Ковелі ультрамарафонці розпочали десятиденний пробіг до Дня Незалежності України

Сьогодні вранці біля пам’ятника борцям за волю України зібралися учасники десятиденного пробігу на 500 км, присвяченого Дню Незалежності України. Вони фінішуватимуть у Києві 24 серпня. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міськради.

Підтримати ультрамарафонців прийшли представники місцевої влади, активісти фізкультурно-спортивної спільноти.

До складу команди Trekking™Team входять: майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України з добового бігу Олена Шевченко, чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда та ультрамарафонець Володимир Сковородка, котрий увійшов у Книгу рекордів України як перший пожежний, що здолав марафон у повному бойовому спорядженні.

Організатор заходу Ігор Мишко зауважив, що біг на таку дистанцію дисциплінує, це є непросто і відповідально. Повідомив, що маршрут проляже через міста Луцьк, Рівне, Корець, Новоград-Волинський, Житомир, Коростишів, Київ. У День Державного Прапора команда завітає в Ірпінь до військового шпиталю, щоб провідати й привітати захисників України зі святом та передати подарунки. Він подякував міській владі, особисто заступнику міського голови Ігорю Прокопіву та ковельському легкоатлету Сергію Панасюку за гостинний прийом та сприяння у вирішенні організаційних питань.

До учасників пробігу звернувся заступник міського голови Ігор Прокопів, який, зокрема, сказав, що ковельчани раді зустрічати знаних гостей, підтримують такі акції. У нашому місті мешкає чимало відомих спортсменів, проходять змагання міжнародного та всеукраїнського рівнів. Ігор Ярославович подякував марафонцям за патріотизм, пропаганду здорового способу життя, побажав щасливого й легкого шляху та вручив сувеніри на згадку про Ковель.

Ігор Прокопів та організатор пробігу поклали квіти до пам’ятника борцям за волю України.


#Півмарафон #Спорт

Коментарі

Читайте також

15 серпня з Ковеля стартує десятиденний пробіг на відстань 500 км

15 серпня з Ковеля стартує десятиденний пробіг на відстань 500 км
У ньому візьмуть участь відомі українські спортсмени. Завершення пробігу - 24 серпня у Києві. Організатори - команда “Trekking Team”, приурочили захід Дню Незалежності України. Ковельчан запрошують долучитися.