1. Головна
  2. Новини
  3. У закладах, які працюють в центрі Ковеля, виявлено нелегальних працівників

У закладах, які працюють в центрі Ковеля, виявлено нелегальних працівників

Робоча група з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснила рейд закладами, які здійснюють діяльність у центрі міста Ковеля. Про це доповіла на апаратній нараді у виконкомі Ковельської міської ради завідувачка сектором з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліана Герасимчук. Пише Район.Ковель.

- Протягом минулого тижня робочою групою з легалізації заробітної плати, зайнятості населення проведено вибіркове вивчення діяльності суб’єктів господарювання, що здійснюють роботу на вулиці Незалежності та на бульварі Лесі Українки. Загалом вивчено діяльність 16 суб’єктів, у 4 виявлені нелегальні трудові відносини. Наразі ці недоліки усунуті. Легалізовано заробітної плати порядку 17 тисяч гривень, – сказала Ліліана Ростиславівна.


За її словами, в цілому за півроку робоча група перевірила 240 суб’єктів господарювання. Легалізовано заробітної плати на 66 тисяч гривень. Також за цей час проведено 7 інспекційних відвідувань підприємств щодо дотримання ними мінімальних гарантій в оплаті праці. На двох з них виявлено недоліки, їх керівникам винесено постанови про накладення штрафних санкцій на 8 тисяч гривень, які в повному обсязі сплачені до місцевого бюджету.


#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Коментарі

Читайте також

Санаторій матері і дитини «Турія» серед підприємств Волині, які боргують людям найбільше зарплати

Санаторій матері і дитини «Турія» серед підприємств Волині, які боргують людям найбільше зарплати
Два роки тому депутати облради прийняли рішення про ліквідацію закладу обласної комунальної власності. Майновий комплекс, що знаходиться на території Ковеля, передали на баланс військового ліцею.

З 1 січня 2019 року зросли розміри штрафів за порушення трудового законодавства

З 1 січня 2019 року зросли розміри штрафів за порушення трудового законодавства
Сектор з питань праці відділу економічного розвитку Ковельського міськвиконкому інформує, які розміри штрафних санкцій і за що можуть бути накладені на суб'єктів господарювання.