За минулу добу шахраї ошукали ковельчан на суму понад 12 тисяч гривень

За минулу добу поліція Волині зареєструвала на території області вісім випадків шахрайств. Повідомляє прес-служба Нацполіції.

Сума завданих матеріальних збитків потерпілим становить понад 60 тис. грн. За усіма зареєстрованими фактами правоохоронці проводять перевірку.

Зокрема, у Луцьку зловмисники представившись працівниками соціальної служби, під приводом заміни старих купюр на нові, заволоділи грошима у сумі 4 тис. 500 грн., 84-річної пенсіонерки.

У райцентрі Рожище, під приводом продажу дизпалива, пройдисвіти видурили у 38-річного жителя району 20 тис. грн., які потерпілий перерахував через термінал самообслуговування на банківський рахунок.

У Ковелі, під приводом продажу автозапчастин через інтернет-магазин, невідомі ошукали на 7 тис. 300 грн. 29-річного місцевого жителя, а 35-річна ковельчанка позбулася майже 5 тис. грн. під час розблокування платіжної картки псевдо-працівниками банку.

Поліція вкотре застерігає громадян про можливі види шахрайств і закликає бути обачними та берегти своє майно і гроші від злочинних посягань.


#Шахрайство

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У бійця з Ковеля з банківської картки вкрали 70 тисяч гривень зарплати, поки він воював на сході ФОТО ВІДЕО

У бійця з Ковеля з банківської картки вкрали 70 тисяч гривень зарплати, поки він воював на сході ФОТО ВІДЕО
Микола Скалацький є учасником бойових дій, боронить рідну землю в лавах Збройних сил України. Саме зараз він перебуває у відпустці в Ковелі і благає про допомогу.