1. Головна
  2. Новини
  3. У бійця з Ковеля з банківської картки вкрали 70 тисяч гривень зарплати, поки він воював на сході ФОТО ВІДЕО

У бійця з Ковеля з банківської картки вкрали 70 тисяч гривень зарплати, поки він воював на сході ФОТО ВІДЕО

Микола Скалацький є учасником бойових дій на Сході держави, боронить рідну землю в лавах Збройних сил України. Саме зараз наш земляк перебуває в відпустці в місті Ковелі Волинської області і просто благає про допомогу. Пише ковельчанин, голова благодійного фонду "Позитивна взаємодія" Віктор Мовчан на своїй сторінці у Фейсбук.

- Виявляється, внутрішні вороги виявилися підступнішими, спритнішими і зухвалішими, і безкарними, ніж ті, з якими перетинаються на фронті. Вся зарплата, як військовослужбовця, у Миколи нараховувалася на зарплатну картку, видану АТ «Ощадбанк».

У лютому 2019 році, коли цей захисник Вітчизни безпосередньо перебував на фронті і захищав наш з Вами спокій, якісь нелюди заблокували його мобільний номер телефону, згодом відновили нас своє ім’я і злочинним шляхом забрали майже всі 70 тисяч гривень зарплати у військового.

На жаль, поки такі люди, як Микола, боронять державу і суспільство від видимого ворога, то внутрішні вороги – злочинці-шахраї почувають себе безкарно і господарями становища, підступно завдають удару в спину, -
йдеться у дописі.


Керівник благодійного фонду звертається до військового керівництва України, керівництва правоохоронних органів виявити цих злочинців-шахраїв, які викрали зарплату військовослужбовця і притягнути їх до відповідальності.

- Шановне керівництво АТ «Ощадбанку» зробіть так, щоб Миколі Скалацькому було не соромно дивитися в очі своїй сім’ї і дітям, адже він не може не те що гостинців купити, а й, елементарно, прогодувати родину! Натомість щодня ризикує своїм життям заради Вас і нас!, - зауважує Віктор Мовчан

#Шахрайство #ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

Черговий випадок інтернет-шахрайства зафіксувала ковельська поліція

Черговий випадок інтернет-шахрайства зафіксувала ковельська поліція
За добу ошукали 4 волинян на понад 16 тис. грн. Зокрема, крадуть гроші шляхом зловживання довірою громадян: попросив телефон подзвонити, підключив функцію переадресації та через банкомат заволодів грошима.