1. Головна
  2. Новини
  3. В освітніх закладах Ковеля готуються до початку нового навчального року

В освітніх закладах Ковеля готуються до початку нового навчального року

У літню пору в освітніх закладах Ковеля активно велися ремонти, здійснено заходи з поліпшення матеріально-технічної бази шкіл і дитсадків, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

За кошти міського бюджету відремонтовано санвузли в ЗОШ №1 (корпус початкових класів), ЗДО №9 , проведено тепломодернізацію ЗДО №6. Тривають роботи у СШ №3: заміна вікон та утеплення фасаду. Виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт покрівлі ЗЗСО №6 та ЗДО №11.

У закладах оновлено приміщення, здійснено перевірку систем захисту, обладнання тощо. У школи та дитсадки придбано меблі, начиння для харчоблоків, оргтехніку, господарські товари.

Завдяки субвенції на соціально-економічний розвиток територій і співфінансування з міської казни вдалося здійснити тепломодернізацію ЗОШ №№7,10,12, НВК №11, корпусу початкових класів ЗОШ №1. У серпні місто отримало на ці цілі з державного бюджету ще 1 млн 100 тис.грн. Тож роботи буде продовжено.

За кошти благодійного фонду «Патріоти Волині» капітально відремонтовано частину фасаду Палацу учнівської молоді.

У рамках реалізації концепції «Нова українська школа» за гроші державного та міського бюджетів, а це – 2 млн 417 тис.грн., придбано телевізори, ноутбуки, багатофункціональні пристрої, ламінатори, учнівські меблі. Завершується завезення у ЗЗСО дидактичних матеріалів для першокласників.

#Освіта

Коментарі

Читайте також

Батькам нагадують про своєчасне проходження медичного огляду та вакцинацію дітей

Батькам нагадують про своєчасне проходження медичного огляду та вакцинацію дітей
Учні без необхідних щеплень не будуть допускатися до відвідування дитячих колективів. Тож не зволікайте з проходженням медичного огляду дитиною та зверніться до сімейного лікаря.

У Ковелі успішно завершився проект від Посольства Сполучених Штатів Америки

У Ковелі успішно завершився проект від Посольства Сполучених Штатів Америки
5 занять, близько 10 годин онлайн навчання, створення власних проектів та спілкування лише англійською: як волиняни навчалися медіаграмотності в рамках проекту Verified Online Course on Media Literacy.