1. Головна
  2. Новини
  3. «Ковельводоканал» оприлюднив списки боржників з оплати за комунальні послуги

«Ковельводоканал» оприлюднив списки боржників з оплати за комунальні послуги

На сайті УВКГ «Ковельводоканал» оприлюднили інформацію про боржників з оплати за комунальні послуги та адреси споживачів, які самовільно під'єдналися до мереж водопостачання у Ковелі.

В УВКГ «Ковельводоканал» розуміють власну відповідальність перед споживачами послуг водопостачання і водовідведення за надання цих послуг на безперебійному та якісному рівні.

«Ковельводоканал» є підприємством з нульовою рентабельністю з надання послуг водопостачання і водовідведення, в УВКГ цінують і поважають споживачів, котрі вчасно справляють плату за отримані послуги, не допускають випадків безоблікового споживання послуг, самовільного приєднання до мереж, крадіжок питної води з мереж водопостачання.

У зв’язку із великою собівартістю видобутку, обробки та транспортування води, ці питання набувають особливого значення, так як водоканалу необхідно вчасно оплатити послуги, які він отримує від постачальника електроенергії, де не допускається жодного дня затримки, а також проплачувати інші поточні видатки.

Однак, станом на 10.08.2019р. по Ковельському УВКГ "Ковельводоканал" є боржники, котрі упродовж багатьох місяців і навіть років не платять за воду та каналізацію.

Наводимо адреси найбільш злісних боржників за надані послуги водопостачання і водовідведення.

Списки боржників з терміном заборгованості понад 3-х місяців, котрим вручено досудові попередження про вжиття заходів до примусового стягнення коштів та відключення від мереж водопостачання і водовідведення відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги":Окрім того, здійснюючи планові перевірки та інвентаризацію підключень до мереж водопостачання і водовідведення працівниками УВКГ виявляються самовільно приєднанні об’єкти, власники яких не платять за воду та каналізацію, а іншими словами - здійснюють крадіжки води. Нижче наводимо адреси таких об’єктів.

В основному це житлові будинки, однак серед них трапляються й інші об’єкти безоблікового споживання, такі як магазини, виробничі приміщення та установи.

Списки об’єктів, де виявлено самовільні підключення за період з 01.01.2019р. по 10.08.2019р.:По усіх об’єктах проведено нарахування відповідно до норм діючого законодавства.

Суми нарахувань по кожному з об’єктів значно перевищують вартість розробки проектної документації та отримання дозволу на підключення. Загальна сума нарахувань становить 620 576 грн.

УВКГ "Ковельводоканал" окремо звертає увагу споживачів послуг водопостачання і водовідведення, що наразі проводяться масові відключення боржників за надані комунальні послуги в разі несплати або оплату в неповному обсязі їх вартості. Такі дії передбачені у пункті 5 статті №8 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 09.11.2017р. №2189-VIII.

При цьому вартість відключення водопостачання становить 841,52 грн., вартість відключення водовідведення становить 357,51 грн. Вартість підключення ­ водопостачання становить 802,60 грн., вартість підключення водовідведення становить 376,38 грн. Повторне відновлення надання послуг здійснюється тільки після повного погашення заборгованості та оформлення усієї дозвільної документації.

Для уникнення відключення від мереж водопостачання і водовідведення необхідно вчасно сплатити суму заборгованості та надати підтверджуючий документ в УВКГ "Ковельводоканал" до приїзду бригади на об’єкт. У випадку прибуття бригади на об’єкт для відключення жодних заперечень або пропозицій об’єктивного та суб’єктивного характеру керівником бригади прийматись не буде.

Надалі УВКГ "Ковельводоканал" продовжуватиме виявлення випадків безоблікового споживання (крадіжок) послуг та публікуватиме списки порушників на сторінках сайту та в місцевій пресі.

З повагою -

Адміністрація УВКГ "Ковельводоканал".


#Ковельводоканал

Коментарі

Читайте також

«Ковельводаканал» співпрцюватиме з керівниками ОСББ та ЖБК щодо відключення боржників та погашення заборгованості

«Ковельводаканал» співпрцюватиме з керівниками ОСББ та ЖБК щодо відключення боржників та погашення заборгованості
У Ковелі 132 споживачі за два роки заборгували водоканалу за послуги майже один мільйон гривень. Керівництво УВКГ не ставить за мету припинити надання послуг, лише прагне повернути кошти.