У Ковелі відбувся патріотичний велопробіг ФОТО

Сьогодні, у День Державного Прапора України, відбувся велопробіг вулицями міста з державною символікою. Про це розповіли на офіційному сайті міськради.

Понад 70 ковельчан стартували від площі Героїв Майдану. Вони проїхали до монумента Тарасу Шевченку, далі маршрут проліг вулицями Грушевського, Смірнова, а фінішували любителі спорту біля пам’ятника борцям за волю України. Там вони взяли участь в міських урочистостях.

У святковій колоні було надзвичайно багато юних ковельчан. Зокрема, ціла команда міського центру “Спорт для всіх” разом зі своїм директором і тренером Романом Лисом таким чином теж вирішили відзначити День Державного Прапора.

Людмила Хоменчук розповіла, що теж є постійною учасницею таких патріотичних заходів, які проходять в місті. Про нинішній довідалась із соціальних мереж і разом з чоловіком долучилась до компанії велосипедистів.

- Бути більш активними, патріотами свого краю, мати свою позицію. У нас прекрасна держава. Тож будьмо щасливими в цій країні, нікуди не виїжджаймо, а будуймо свою Україну разом, - побажала усім Людмила напередодні Дня Незалежності.#ДеньНезалежності

Коментарі

Читайте також

Шевченка у Ковелі до Дня Незалежності знову одягли у вишиванку

Шевченка у Ковелі до Дня Незалежності знову одягли у вишиванку
Торік над створенням сорочки для пам'ятника Кобзарю працювали ковельчани, жителі Донецької, Луганської, Одеської, Львівської, Київської, Волинської, Вінницької областей, гості з Великої Британії, США та Італії.