1. Головна
  2. Новини
  3. Міський голова Олег Кіндер вручив ковельчанам відзнаки з нагоди свята

Міський голова Олег Кіндер вручив ковельчанам відзнаки з нагоди свята

Від пам’ятника Тарасу Шевченку епіцентр святкувань перемістився у парк культури і відпочинку імені Лесі Українки, - про перебіг урочистих подій розповідають на офіційному сайті Ковельради.

Звуки фанфар зібрали усіх біля сцени, де відбулись міські урочистості з нагоди найбільшого державного свята — Дня Незалежності.

Ковельчан привітав міський голова Олег Кіндер. Він зауважив: «Сьогодні - це не просто День народження держави. Це день пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за незалежність, про тих, хто віддав своє життя за Україну, захищаючи її територіальну цілісність на сході».

Олег Олексійович висловив вдячність усім міським жителям за сумлінну працю, завдяки якій Ковель – знане і гарне місто, з особливим колоритом, хорошим економічним і культурним потенціалом та разом з секретарем міської ради Вірою Федосюк відзначив Почесними грамотами та цінними подарунками представників колективів, учасників АТО, громадських активістів.

Серед нагороджених — учасники бойових дій Микола Бобер та Дмитро Мартинюк, лікарі Світлана Гаврилюк та Іван Фіц, працівник КП «Добробут» Дмитро Гуль, підприємці Євген Кисельов та Анатолій Можар, педагог Жанна Колеснікова, активісти мистецького та громадського життя Софія Ліпич та Інна Поліщук, заслужений тренер України, майстер спорту з веслування на байдарках та каное Василь Прохорук.

Також слово мав голова Волинського осередку Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО “Побратими України” Юрій Ганджала. Він вручив медалі “Захиснику України” Юрію Хомичу, Якову Коменданту, Андрію Косаревичу, Валерію Марковцю.

Ковельські митці до дня народження країни підготували цікаву концертну програму, яку майстерно провела Наталія Гончар - художній керівник народного дому “Просвіта”.

Цілі родини, друзі робили знімки на фоні української хати чи під кетягами калини. Примітно, що всі ці фотостудії під відкритим небом додали неабиякого колориту парку і стали його окрасою. Тут усіх приваблювали фотозони у національному стилі, які спеціально до цього дня створили різні колективи – працівники художньої школи, МТМО, освітяни. Кожна з них – маленький шедевр, витвір мистецтва.

Впродовж трьох з половиною годин звучали українські пісні та приваблювали глядачів запальні народні танці. Також в іншій частині парку свою творчість ковельчанам презентували місцеві поети та барди.#ДеньНезалежності

Коментарі

Читайте також

Які заходи чекають сьогодні на ковельчан у день 28-ої річниці Незалежності України

Які заходи чекають сьогодні на ковельчан у день 28-ої річниці Незалежності України
Урочистості на парковій сцені, хвилина мовчання та покладання квітів, презентація віршів та співаної поезії місцевих авторів, флешмоб «Вишиваний рушник Кобзареві», фільм під відкритим небом та ін.