1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі учасники флешмобу «Вишиваний рушник Кобзареві» створили національну квітку життя

У Ковелі учасники флешмобу «Вишиваний рушник Кобзареві» створили національну квітку життя

«Вишиваний рушник Кобзареві» - під такою назвою біля пам’ятника Тараса Шевченка зібралися ковельчани у День найбільшого національного свята. Прийшли сюди колективами, родинами, поодинці, аби об’єднатися у дружню народну спільноту, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Люди старші, молоді, дітки вбрались у старовинні та сучасні вишиванки, сукні. Одягнули у велетенську вишиту сорочку і Кобзаря. Мешканці міста принесли рушники, які бережно і гордо презентували біля монумента, аби потішити серця учасників дійства, засвідчити національну красу, самобутність і духовність.

Ця величність і неповторність заясніла променями з прекрасних рукотворів сімейних, знаних ковельських майстрів. Усі стали частиною квітки життя, яку з висоти пташиного польоту зафіксувала відеокамера.

Схили пагорба біля пам’ятника прикрасили рушниками з колекції Ковельського історичного музею. Кожен з них є унікальним, адже у ньому праця, старання і частинка долі і душі вишивальниці.

До підніжжя монумента Великого Українця на знак вдячності і шани лягли квіти. А учасники заходу об’єднались у святкову колону на чолі з великим синьо-жовтим полотнищем парадом вишитих рушників пройшли центральними вулицями Ковеля до пам’ятника славетної землячки Лесі Українки.


#ДеньНезалежності

Коментарі

Читайте також

Які заходи чекають сьогодні на ковельчан у день 28-ої річниці Незалежності України

Які заходи чекають сьогодні на ковельчан у день 28-ої річниці Незалежності України
Урочистості на парковій сцені, хвилина мовчання та покладання квітів, презентація віршів та співаної поезії місцевих авторів, флешмоб «Вишиваний рушник Кобзареві», фільм під відкритим небом та ін.