1. Головна
  2. Новини
  3. На спортивних майданчиках ковельської набережної 10 команд демонстрували майстерність з пляжного волейболу

На спортивних майданчиках ковельської набережної 10 команд демонстрували майстерність з пляжного волейболу

У минулі вихідні на спортивних майданчиках набережної відбулись змагання з пляжного волейболу з нагоди Дня Незалежності України. Повідомляє сайт міської ради з посиланням на відділ фізичної культури та спорту.

У турнірі брали участь 6 чоловічих команд - «Вогник», «Видра», «Крепатура», «МЧС», «Пісочне» та «Версаль» та 4 команди ветеранів 40 років і старших - «Досвід», «Садівник», «Наше місто» та «Стара Вижва».

Чоловічі колективи були розділені на 2 групи по 3 у кожній. У півфінальних поєдинках “Видра” (Василь Котюх та Богдан Філюк) перемогла “МЧС” (Андрій Домарецький та Олександр Золотницький), а команда “Пісочне” (Віталій Базюк та Дмитро Базюк) поступилась “Крепатурі”. У боротьбі за ІІІ місце “МЧС” обіграла “Пісочне” з рахунком 2:0. У грі за І місце “Крепатура” у складі Андрія Семенюка та Ігоря Ципана здолала “Видру” з рахунком 2:0.

Змагання ветеранів проходили за коловою системою. Перемогу виборола команда “Наше місто” (Анатолій Шворак та Андрій Григола), друге місце у волейболістів ”Старої Вижви” Петра Чорного та Олександра Сахарчука, третє посіли представники “Досвіду” Микола Левчук та Олександр Ксьондзик.

На урочистому закритті турніру переможці та призери нагороджені грамотами та медалями від відділу фізичної культури та спорту.

#Волейбол

Коментарі

Читайте також