1. Головна
  2. Новини
  3. Степан Івахів у новій Верховній Раді працюватиме в комітеті з питань екології та природокористування ВІДЕО

Степан Івахів у новій Верховній Раді працюватиме в комітеті з питань екології та природокористування ВІДЕО

До Верховної Ради ІХ скликання потрапили семеро волинян. Більшість - мажоритарники-самовисуванці. Виняток: Олександр Колтунович ("Опозиційна платформа - За життя") і Валерій Стернійчук ("Слуга народу"). Єдиним переможцем на одномандатних округах, який представляв політсилу є В'ячеслав Рубльов ("Слуга народу").

Ігор Гузь, найімовірніше, буде заступником голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Переможець у 21 виборчому окрузі Степан Івахів стане першим заступником комітету з питань екологічної політики та природокористування. Ігор Палиця, який пройшов по 22 виборчому окрузі - буде секретарем комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Ірина Констанкевич працюватиме першою заступницею Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Детальніше - у сюжеті 12 каналу.
#СтепанІвахів

Коментарі

Читайте також

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів
Серед мажоритарників перемогу здобув депутат попередніх двох скликань Верховної Ради Степан Івахів. Серед партій найбільшу прихильність мають "Слуга народу", ВО "Батьківщина" та "Радикальна партія Олега Ляшка".

Степан Івахів подарує ковельчанам новий сучасний фонтан. Сертифікат на його будівництво вручили у День міста Ковеля

Степан Івахів подарує ковельчанам новий сучасний фонтан. Сертифікат на його будівництво вручили у День міста Ковеля
Світлодинамічний пішохідний фонтан, вартість якого оцінюється у кілька мільйонів гривень, стане частиною архітектурної композиції нової площі міського парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.