55 наборів шкільного приладдя отримали до 1 вересня діти з ковельських сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Уже стало доброю традицією до Дня знань організовувати зустрічі представників міської влади з членами родин, які опинилися у складних життєвих обставинах. Учора такий захід провели у сесійній залі міської ради, на який зібралися діти, їх батьки та опікуни.

До ковельчан звернулася секретар міської ради Віра Федосюк, яка привітала всіх з прийдешнім святом. Побажала учням впевненості у завтрашньому дні, гарних оцінок, миру, злагоди та перемог. Запевнила, що міська влада і надалі буде підтримувати підростаюче покоління, сім’ї, в яких виникають складнощі.

Слово мала і начальник служби у справах дітей Жанна Вельма. Школярам вона зичила, аби новий навчальний рік був багатим на успіхи, приємні новини та цікаві зустрічі, а дорослим - злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

За кошти місцевої програми соціального та правового захисту дітей, попередження безпритульності та бездоглядності в м.Ковелі було сформовано 55 наборів шкільного приладдя, які вручили запрошеним.


Служба у справах дітей

#СоціальнийЗахист #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Де відпочивали й оздоровлювались влітку юні ковельчани?

Де відпочивали й оздоровлювались влітку юні ковельчани?
На сьогодні оздоровчою кампанією охоплено понад 1700 дітей пільгових категорій. Вони відпочивали у дитячих центрах і таборах «Артек», «Молода гвардія», «Оберіг» та «Світязь», побували у Німеччині та Болгарії.

11 онкохворих ковельчан отримають матеріальну допомогу на лікування з міського бюджету

11 онкохворих ковельчан отримають матеріальну допомогу на лікування з міського бюджету
Кошти виділять відповідно до рішення, прийнятого на засіданні комісії з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог та житлових субсидій.