1. Головна
  2. Новини
  3. Діти загиблих учасників АТО з Ковеля покаталися верхи на конях та отримали подарунки від міської влади до Дня знань

Діти загиблих учасників АТО з Ковеля покаталися верхи на конях та отримали подарунки від міської влади до Дня знань

Напередодні Дня знань 15 діток, батьки яких загинули у зоні АТО, мали можливість побувати в урочищі «Фасти» і покататися на конях. Розповідають на сайті міської ради.

Таку мрію багатьох діток допоміг здійснити власник фермерського господарства Олександр Шайнюк. Кожна дитина, яка завітала у гості до коника “Пиріжка”, змогла подолати свій острах та отримати незабутні враження від верхової їзди.

Але, як же без подарунків та солодощів? Завітав у гості до малечі і заступник міського голови Ігор Прокопів. Він щиро привітав діток з початком нового навчального року та вручив подарункові сертифікати для придбання необхідного канцелярського приладдя.

Приєднався до поздоровлень і благочинний Ковельського міського деканату ПЦУ протоієрей Василь Мичко.

Завдяки спільним зусиллям вдалося зробити гарне свято для дітей. Хлопчики і дівчатка отримали корисні подарунки, смакували фруктами та солодощами, покаталися на конях, погралися у “Квача”, побавилися з маленькими мешканцями ферми.#Дозвілля #ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

25 серпня маленьких ковельчан запрошують у «Happy land»

25 серпня маленьких ковельчан запрошують у  «Happy land»
Останньої неділі цього літа вас чекають у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. У дитячій країні щастя буде цікаво та весело: казкові герої, фотозони, супер-шоу, розіграшів призів, подарунки.

Молодь Ковеля запрошують цікаво та корисно провести останні вихідні літа

Молодь Ковеля запрошують цікаво та корисно провести останні вихідні літа
Молодіжний центр «Місто ідей» проводить дводенний тренінг, на якому ви дізнаєтесь, що таке PR-кампанії та як їх розробляти, як знайти партнерів для реалізації свого проекту, співпраця із ЗМІ та ін.