Ковельський театр «10 ряд 10 місце» розпочинає новий театральний сезон та оголошує набір у студію

Ковельський аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце» розпочинає свій новий театральний сезон!

- І ми запрошуємо всіх небайдужих, натхненних, талановитих людей, хто так само любить театр, як і ми, у нашу велику творчу родину! Приєднуйтесь до нас, відкривайте у собі нові таланти та можливості, бо театр - це не просто хобі чи захоплення, це - спосіб життя, його продовження!, - переконана керівник театру Альона Малюга-Мельникова.


У студії створені найсприятливіші умови для всебічного, творчого розвитку. Заняття дадуть можливість не боятися публічних виступів, вміти презентувати себе і володіти аудиторією, бути щирим, відкритим та впевненим у собі.

Майбутні актори працюватимуть над дикцією, інтонацією, диханням, мімікою та голосом. Навчання сприятиме розвитку уяви та пам’яті. Проводитимуться заняття з вокалу, хореографії, сценічного руху.

Отож, усіх бажаючих, показати свої акторські здібності та познайомитися з чарівним світом театру просять звертатися у НД «Просвіта» (вул. Міцкевича, 10) або за номером телефону 050 194 68 63.


#Театр #Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Зимова казка серед літньої спеки: 12 червня ковельчан запрошують на прем'єру «Снігової королеви»

Зимова казка серед літньої спеки: 12 червня ковельчан запрошують на прем'єру «Снігової королеви»
Хто допомагав створити виставу та завдяки кому дитяча студія Ковельського аматорського експериментального театру «10 ряд 10 місце» представляє грандіозний шоу-мюзикл?