1. Головна
  2. Новини
  3. Зимова казка серед літньої спеки: 12 червня ковельчан запрошують на прем'єру «Снігової королеви»

Зимова казка серед літньої спеки: 12 червня ковельчан запрошують на прем'єру «Снігової королеви»

Дитяча студія театрального мистецтва працює у Ковелі близько року. У ній займається понад пів сотні дітей віком від п'яти до п'ятнадцяти років.

12 червня юні актори представлять свою першу творчу роботу на сцені народного дому «Просвіта». Прем'єра дитячого мюзиклу «Снігова королева» - о 18.00. Вхід вільний. Благодійні внески на користь театру вітаються. Адже театр – мистецтво синтетичне і комплексне. Аби глядач побачив гармонійну загальну картину довершеного дійства, потрібні немалі зусилля багатьох людей.

Режисер-постановник та художній керівник - Альона Малюга-Мельникова щиро дякує за допомогу і підтримку у створенні мюзиклу ковельському міському голові Олегу Кіндеру, заступнику міського голови – Ігорю Прокопіву, секретарю міської ради - Вірі Федосюк, депутатському корпусу, фінансовому управлінню в особі начальника – Валентини Романчук, відділу культури в особі начальника – Вікторії Савлук та бухгалтерії, дирекції та працівникам Народного дому «Просвіта» - костюмеру Лілії Літвін, звукооператорам – Віталію Дрегель та Володимиру Федоруку, світлооператору – Ігорю Пєрвому, завідуючому господарською частиною - Володимиру Головницькому та столяру – Олександру Олексюку, технічним працівникам. А також висловлюємо подяку – голові та членам батьківського комітету – Юрію Шлюєву, Альоні Кушнерук, та Яні Муліній (окрема подяка і за розробку і виготовлення афіш, запрошень та реклами), усім батькам – за талановитих діток, всім і кожному, хто тим чи іншим чином, словом та ділом долучився до створення дійства.

- Окремим нелегким моментом підготовки стали декорації, - каже режисер Альона Малюга-Мельникова. - Сценографічне рішення прийшло досить швидко - вистава лягала для мене композиційно у дві частини. Перша - розігрувалась у декораціях кімнати, з обстановкою якої теж виникали певні труднощі, до прикладу, як облаштувати камін, зробити троянди Кая та Герди і т. д. Ну а друга частина - подорож Герди у зачарованому світі вимагала немалих затрат і ресурсів, але з допомогою небайдужих людей ми вирішували ці питання. Великий вклад у розробку та підготовку декорацій здійснили: директор художньої школи Олена Цьомик та викладачі, флорист-дизайнер – Оксана Павляшик, надзвичайно активно приймали участь і батьки студійців, зокрема, значна частина декорацій та реквізиту була виготовлена чи придбана та подарована театру головою батьківського комітету Юрієм Шлюєвим, художником Василем Королюком, здійснювалось батьками і багато допомоги, яка є, немов підводною частиною айсбергу, - поклеїти, пришити, прикрасити, прибрати і т. д. За що їм усім величезна подяка! Долучились до дійства і мої актори дорослого театру – Михайло Бразінський, Юрій Дацюк, Назар Андросюк, Тетяна Кислюк, Анастасія Рудчук, оскільки тут головними були дітки, дорослі учасники перевтілились у чорно-білих мімів, які здійснювали перестановки та ігрові переходи між сценами вистави. Гримером для персонажів стала Софія Ліпич.


На репетиціях постало питання необхідності запису фонограм, адже навіть професіоналам складно одночасно вживу співати та танцювати, а що казати про дітей. Але для акторської озвучки потрібні не просто гарні голоси співаків чи вокалістів, тут треба зіграти роль. Більше того, це мало бути ефектно, красиво, цікаво і неодноманітно. Тож у звуковій палітрі мюзиклу зазвучали голоси справжніх професіоналів своєї справи - Альони Малюги-Мельникової, Галини Яцини, яка перевтілилась у саму Снігову Королеву, Наталії Никитюк (соло у пасторалі про Кая і Герду, ансамбль у "Карнавалі" та фінальній пісні), а головним голосом вистави стала Оксана Мизовець, чий неповторний голос можна почути у кожній дорослій музичній композиції.

Тож побачити і почути все можна завтра, 12 червня, у народному домі "Просвіта". Юні актори з нетерпінням чекатимуть на вдячну публіку о 18.00.


#Театр #Просвіта

Коментарі

Читайте також

Дитячий театр представив у Ковелі прем'єру мюзиклу «Снігова королева»

Дитячий театр представив у Ковелі прем'єру мюзиклу «Снігова королева»
Понад півсотні артистів були задіяні у постановці, над якою вони разом з режисером-постановником та художнім керівником Альоною Малюгою-Мельниковою працювали впродовж кількох місяців.

Ковельські актори отримали кілька запрошень на театральні події у різні куточки України

Ковельські актори отримали кілька запрошень на театральні події у різні куточки України
Керівник та режисер театру «10 ряд 10 місце» Альона Малюга-Мельникова дякує усім, завдяки кому поїздка на фестиваль Українського театру стала можливою та ділиться враженнями від виступів на столичній сцені.