Дитячий театр представив у Ковелі прем'єру мюзиклу «Снігова королева»

Дитяча студія театрального мистецтва «10 ряд 10 місце» представила на сцені народного дому «Просвіта» шоу-мюзикл за мотивами творів Г.Андерсена та Є. Шварца «Снігова королева». Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Понад півсотні артистів були задіяні у постановці, над якою вони працювали впродовж кількох місяців. Було багато охочих переглянути виставу. Прем’єра зібрала аншлаг. Серед глядачів — міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник відділу культури Вікторія Савлук, батьки, рідні, друзі...

- Це не перша вистава, але перша моя головна роль. Це стільки емоцій, хвилювань, але це дуже цікаво, - розповідає Софійка Шевчук, яка зіграла головну героїню Герду.


Глядачі дві з половиною години, затамувавши подих, стежили за перебігом подій на сцені. Хоча сюжет для всіх знайомий, але маленькі театрали зачарували своєю грою, щирістю, артистизмом. Овації, квіти, подарунки, теплі слова і компліменти отримали у винагороду юні актори нашого міста після свого дебютного виступу.

Сцени змінювали одна одну, разом з ними і декорації. На зміну літу приходила зима, добро перемагало зло - все як у казці. А діти перемогли себе, страх перед великою аудиторією. Вони подарували усім вир емоцій, змушували зал разом з ними радіти і переживати, посміхатись і відчувати тривогу.

- Чимало часу пішло саме на музичну частину — це пісні, хореографія. А потім майже п’ять місяців роботи. Репетиції тривали по 4-5 годин. Також довго підбирали кандидатури на ролі, проводились внутрішні кастинги. Головних героїв Герду і Кая зіграли Софія Шевчук та Макс Бортнюк. Всі юні актори молодці, це їх перша велика вистава. Справились. Радію, що у нас все вдалось. Після канікул, думаю, ще запросимо на покази наші школи, садки, - зазначила керівник студії Альона Малюга-Мельников, яка адаптувала твори для цієї постановки, написавши власний сценарій.


Міський голова Олег Кіндер щиро подякував маленьким театралам, керівнику, батькам за грандіозну роботу, побажав артистам успіхів, натхнення і нових цікавих проектів.

Широкому загалу дитяча студія театрального мистецтва представить мюзикл «Снігова королева» 12 червня о 18.00.#Театр #Просвіта

Коментарі

Читайте також

Ковельські актори отримали кілька запрошень на театральні події у різні куточки України

Ковельські актори отримали кілька запрошень на театральні події у різні куточки України
Керівник та режисер театру «10 ряд 10 місце» Альона Малюга-Мельникова дякує усім, завдяки кому поїздка на фестиваль Українського театру стала можливою та ділиться враженнями від виступів на столичній сцені.